Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért állnak belém a magyarok?

Miért állnak belém a magyarok?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy elég egyedi stílusom van (Nem küldök magamról képet!). És emiatt megnéznek engem. Magyarországon mindenki leszól, interneten is kapom az ívet, hogy inkább ne rakjak fel magamról képet, alpári stílusban beszélnek velem, és úgy viselkednek, mintha valami rossz ember lennék. Na ez Magyarország. Voltam nyaralni több országban is, és pont azt vettem észre, hogy mindenki kedves velem. Rám néznek, és konkrétan agyon dícsérnek. Mivel nem egyedül mentem, így le tudtam vonni azt a következtetést, hogy csak velem voltak ilyenek, mivel feltűnően öltözködöm. (Nem kirívóan vagy k.vásan!!!). És most jön a kérdés: a magyarok miért nem szeretik, ha valaki másabb/egyedibb? Miért kéne beolvadnom a tömegbe? Külföldön pedig miért elfogadóbbak velem?
2018. aug. 21. 00:00
 1/9 he84 ***** válasza:
36%
Sajnos sok ember és talán a magyarok között többen nem szeretik, félnek az olyanoktól, akik feltűnőbbek és másabbak. Na meg sokan szeretnek sajnos kötekedni, másokon kitölteni a bajukat. De szerencsére nem mindenki ilyen. Bár ehhez nem ártana tudni mi az a különösebb öltözködés nálad legalább nagyjából. Akik pedig emiatt bántanak és beléd kötnek, ne foglalkozz velük.
2018. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

A magyarok konzervatívak. Míg angliában köntösbe járok boltba vagy a tenger partra sétálni, addig Magyarországon úgy nem merek elindulni otthonról, hogy ne legyen rajtam valami márkás parfüm mert megszólnak...


Nyugi, talán 2 generáció és itthon is olyanok lesznek az emberek mint "hanyatló" nyugaton.

2018. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Én ezt még nem tapasztaltam. Pedig nekem sem túl átlagos a kinézetem. És lévén, hogy a legjobb barátnőmmel sokat lógok, és ő sem egy átlagos darab... (és ráadásul ellentétekként tündöklünk egymás mellett) nem szoktak megbámulni, vagy leszólni.

Bár, lehet azért, mert nem veszek már ezekről tudomást... te is le kéne kakild mások véleményét.

2018. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Próbálj meg életvitel szerűen élni más országban akár kontinensen.Nyilván egy kisebb országban nagyobb eséllyel találkozol gyökér emberekkel.Mint egy nagyobb országban.

Mindenütt vannak kevésbé elfogadó emberek.

Mindenkinek van valami egyéni baja azzal ha valaki más ez mindenkinél külömböző fusztráció miatt van...nem tudni pontosan.

Nem kell beolvadnod a tömegbe.

Azért látod úgy hogy elfogadóbbak mert nem éltél kint elég időt.Egy nyaralásni idő édes kevés.

Szerintem külföldön se elfogadóbbak.

2018. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem merek túl rosszat írni, (mellesleg az igazat) mert tuti 0%-os leszek, de most mi mást mondhatnék? Gondolom (de csak egy tipp), északon, északkeleten, keleten vagy délkeleten laksz (mármint Magyarországon belül). Errefelé különösen utálják az emberek egymást. De sajnos ez van, ez Magyarország, ezt kell szeretni... Nekem még csak képet sem kell mutatni, már anélkül is jön az anyázás meg a mocskolódás. Minden áron a rosszat, csak a rosszat, azt akarják egymásnak a magyarok. Persze hamar leírom, még mielőtt valaki tagadni akarná: TISZTELET A KIVÉTELNEK!! Mert kivétel mindig van! Bár elég ritka, de vannak normális magyarok is, akik jót akarnak másoknak és nem abból áll ki az életük, hogy "júj de vagány tetkó!" meg "menjünk cigizni meg drogozni egész nap".


Na jó, talán kicsit túloztam, tényleg vannak ilyen emberek, de ők általában elbújnak, mert egyedül maradnak és csak utálatot kapnak mindenfelől. Mellesleg azért kötnek beléd, mert irigyek és mindenkit utálnak, főként azokat, akik jobbak náluk. Nem kell velük foglalkozni, mindenhol ott vannak. Mindig is voltak és lesznek is... :/

2018. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a magyarok a szociban nőttek fel, többek között ezért több évtizedes lemaradásban vannak kulturálisan.


az én kinéztem nem mondható extrémnek, csak férfiként elég vékony vagyok és kissé lányos talán, hosszú a hajam stb.

Már ez elég ahhoz, hogy kötözködjenek néha.


"a magyarok miért nem szeretik, ha valaki másabb/egyedibb"


erre megint az a válasz, h az előző rendszerben jobbára tök egyforma, unalmas emberek nőttek fel.


törődj bele, h a magyar alapvetően egy maradi, beszűkült, intoleráns társadalom.

2018. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 he84 ***** válasza:
Na azért az túlzás, hogy a 2-es válaszoló nem mer parfüm nélkül kimenni, mert megszólják annak hiánya miatt,... Elég szomorú, ha azért megszólják. Én soha nem használok se parfümöt, se egyéb márkás cuccokban nem mászkálok, mégis még nem szóltak meg sose ilyenek miatt. Talán rosszabb környezetben élsz 2-es válaszoló.
2018. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
57%
Na ez tényleg Magyarország,a magyarok többsége mindenkit kiszól pl:megyek az utcán arany nyakláncomal a nyakambam, és útána hallom hogy úr isten D*göljmeg, persze jó néhány méterrel,vagy amikor megyek simán semi nyaklánc,óra,gyürü nélkül,hátam mögött hallom 2 srác akiken van valami fux akkor, halóód milyen szegényes már, undorító mindig valamiért ki tudnak szólni, persze őket nem lehet ki szólni,még a magyar a magyart is ki szólja a saját népének kiszol,szerintetek jóbbak a magyarok mint bár mely nép? NEM más népek sokkal jobbak összetartóbak,szerintem a többség irigy,kihasználó, utálatos,ennyit bírtam leszürni.
2018. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valakiről lerí, hogy ki akar tűnni a többiek közül akár kinézetre, akár viselkedésre, az miért csodálkozik azon, ha észreveszik, hogy nem akar beilleszkedni?

Nyaralóhelyen meg a nyaralók persze hogy szépek-jók a haszonért, a pénzükért.

2018. szept. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!