Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek ennyi számít,...

Az embereknek ennyi számít, hogy valaki ismert legyen?

Figyelt kérdés

A napokban történt egy rendőri hajsza, amennyire én tudom többszöri alkalom volt azon a napon, egy sisak nélküli motoros, levett rendszámmal, atlétában cirkált a városban piroson át elég nagy sebességgel, ezzel feladva a leckét a 2 rendőrnek akik mentek utána szirénázva, jelenleg ennyinél megállt a dolog mert utána a városból kivezető úton eltűnt, nem bírtak utána menni. Ezt meglovagolta sok tini, fiatal, akik filmbe illő módon izgulnak hogy mik a fejlemények, meglepő módon sok p*csa is akiknek az a lényeg hogy menő legyen minden az életben....


Én csak röhögök rajtuk mert megtehetném én is, anno volt ez a Bucket challenge amit mindenki próbál valamilyen módon túlszárnyalni. Most mondjam azt hogy feldobnám a leckét és farmerban, fél csupaszon, napszemüvegben kergettetném magamat, akik meg látnak azoknak integetnék is?

A kőbányai fantomos hülyeség van berögzülve a köztudatba, ezt a motorost is fantom jelzővel illetik néhányan.


2018. szept. 2. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak érdekli őket a hìrek hogy mi zajlik a városukban. Ez normális ha nem barlangban él valaki. Szégyen az ha valaki soha nincs képben semmivel miközben ott él
2018. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit nem ertesz? Ami a megszokottol elter arra az ember mindenhol minden korulmenyek kozott felfigyel! Hu de nagy ujdonsag! :D


De igazad van. Egy robot majd leszarja mi van korulotte. Az csinalja a dolgat.

2018. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!