Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lusta vagyok aludni, nem is...

Lusta vagyok aludni, nem is akarok még, mivel vegyem magam rá?

Figyelt kérdés
Túl lusta vagyok felkelni a gép elől, felállni a székből, hogy elmenjek fogat mosni, nagyon fárasztó és utálatos sajnos ilyenkor az a 2 perc állás a csap mellett, és meg akarom várni a fortnite item shopot, az ad nekem életkedvet, az altat el, mert addig képtelen vagyok elaludni általában, de az hajnali 2-kor van, de nekem holnap reggel korán kell kelnem, mert el kell valahova utaznom messzire, és ha megvárom a shopot, akkor csak 4 órám lesz aludni és nem tudok majd felkelni. Ha meg most lefeküdnék, szenvednék 2-3 órát az ágyban, forgolódnék, mert nem tudok elaludni ilyen korán, sosem tudtam, suliban is mindig bealudtam, mert 4-5 óra alvás nem volt elég,az iskolában és délután aludtam le a másik felét mellette. Lusta vagyok kizökkenni valamiért egy adott pozícióból, lusta vagyok felkelni, lusta vagyok lefeküdni, stb, konkrétan LUSTA VAGYOK ÉLNI IS! Mit tanácsoltok, hogy vegyem magam rá alvásra most?

2018. szept. 4. 00:48
 1/2 anonim válasza:
100%
Erre most mit lehet írni? xd Rengeteg dolog, vagy tipp van hogy hamar és mélyen eltudj aludni. Amúgy nem gondolod hogy kikéne mozdulnod a monitor elöl?
2018. szept. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarok az a tipikus önjelölt online pszichológus lenni, de ez a fajta "lustaság" és kedvetlenség - ha állandósult- a kezdődő depresszió jele lehet.

Amúgy tényleg nem lehet erre nagyon tanácsot adni, még akkor sem, ha nincs semmi a dolog mögött. Talán annyi, hogy szedd össze magad, moss fogat, feküdj be az ágyba és kapcsold be a rádiót valami unalmas műsorra. Garantálom hogy nem fogsz 2-3 óráig ébren maradni ha pl a délvidéki megyék kisebbségének helyzetéről hallgatsz egy műsort.

2018. szept. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!