Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogyha alkoholo...

Mit csináljak, hogyha alkoholos állapotomban nem vagyok normális? Ezt hogyan lehet kontrollálni?

Figyelt kérdés

A hétvégén volt a városba olyan buli ahol rengetegen voltak. És az a baj, hogyha iszom egy keveset is, akkor onnantól nem tudom a mértéket betartani.

Azt ne mondjátok, hogy ne igyak, mert úgyis fogok.

Azon a bulin én csak 1 whiskey kólára emlékszem, de elvileg volt vagy fél liter pálinka, meg egy csomó vodka. Teljesen képkiesés volt, pedig azt hittem mindenre emlékszem, de nem ez a baj, hanem az, hogy majdnem megvertem egy gyereket azért, mert egymásnak mentünk véletlen. Meg van egy srác akivel régen összevesztünk, de azóta már megbeszéltük és azt mondták, hogy annak a srácnak is neki akartam menni, amiért még a múltkor beszólt, amit már megbeszéltünk. Pedig tök jóban vagyunk. Végülis előtör az belőlem, az az agresszió amit alapjába véve elfolytok.. Olyanokat csináltam, hogy nem is hittem el. Szerintetek, hogyan lehet ezt kontrollálni?



2018. szept. 4. 22:36
 1/7 anonim válasza:
100%
Úgy hogy még egy kortyot sem iszol. És minden bulit,vbált kerülsz. Úgy m8nt én. Addig csinálod, míg végül a sitten fogsz ébredni. Vagy a diliházban.
2018. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert teis csináltál hülyeségeket?
2018. szept. 4. 22:50
 3/7 anonim válasza:
Hát egy párszor elég nagy marhát csináltam magamból részegen. Szégyenlem is, pedig már nem most volt .
2018. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én még fiatalon kiszeretném élni magamat, berúgni, de nem balhézni... ezt szeretném valahogy elkerülni
2018. szept. 5. 01:06
 5/7 anonim válasza:
Ez nem kiélés. Ha csajozol, utazol az kiélés.
2018. szept. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát azt is csinálom, csak mellé néha bebaszok.
2018. szept. 5. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
igyal minel tobbet ami belefer. remelem igy nem sokaig rontod majd a levegot ezen a foldon. eszembe sincs azt mondani hogy ne igyal. az ilyen emberert mint te nem kar remelem elobb utobb vagy agyonver valaki vagy alasetalsz valami teherautonak. nulla alak vagy a saras cipomet se torolnem beled.
2019. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!