Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem néz rám 1 fiú sem?...

Miért nem néz rám 1 fiú sem? Mi lehet a baj? 19L

Figyelt kérdés
Bárhová megyek senki nem néz rám , mintha ott se lennék. Nincs önbizalmam, félek az emberektől , az emberek véleményétől és elzárkózom a külvilágtól. Lehet ezt láthatják rajtam az emberek ? Egy önbizalomhiányos embert észre sem vesznek? Mondták már többen hogy nem vagyok csúnya stb, de nekem ez nem segít. Hogyan lehet egy jó , magabíztos, pozitív kisugárzásom? Amúgy egy teljesen átlagos lány vagyok, aki nem vesz fel pi.csa nadrágot és kivágott felsőket. Talán ez a baj? Hogyan tudnák a mások szemébe egy vidám szimpatikus lánynak tűnni. Úgy érzem engem mindenki utál és lenéz.
2018. szept. 6. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, így van. A kisugárzásod, az önbizalomhiányod mind kiül rád is.

Valószínűleg az érzéseid nagy részét saját magadnak generálod.

2018. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Jársz bulizni?
2018. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem
2018. szept. 6. 09:27
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Akkor ez a baj. Még bulizni se jársz. Akkor mégis mit vársz? Nem fog a sültgalamb a szádba repülni.
2018. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Zárkózott vagy? Jársz ismerkedni egyáltalán?
2018. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, igazatok van, nem járok bulizni és ismerkedni, de az hogy még rám se néz senki... Miért , amúgy, csak buliban lehet ismerkedni?
2018. szept. 6. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Nézd évezredes óta táncos, zenés mulatságokban ismerkednek az emberek legkönnyebben, amikor pár italtól (jó esetben nem többtől) mindenki egy kicsit lazább.
2018. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok múlik azon, hogy hogyan akarod érzékelni a világot. Akinek nincs önbizalma, általában vagy azt hiszi, hogy mindenki őt nézi és megveti, vagy pedig azt, hogy láthatatlan mások számára, miközben valószínűleg ugyanúgy megnéznek téged is olykor az emberek, mint bárki mást.

Először is fontos, hogy megértsd magad. Miért nincsen szerinted önbizalmad, mitől lettél gátlásos?

2018. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha rejtegeted magadat, nem véve fel "icsanadrágot és kivágott felsőket" (ehhez önbizalom kell) miért várod el a figyelmet, ha semmit sem mutatsz magadból?


Aki figyelemre vágyik, mutat magából valamit, megnézik, megfordulnak utána, és hízik az ego.


Neked máshogy kell elérned a figyelmet, pl beíratkozol kézilabdára, vagy táncra, esetleg előadói (tanári) pályát választod,de lehetsz politikus is.

2018. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
21 éves srác vagyok. Írj ha szeretnél beszélni :D Igazából én sem járok buliba. Szar a pia+drága parasztok az emberek büdös van utálom azt a zenét is stb. Nem az én ízlésemnek való. Amúgy meg sok fiunak elég torz elvárásai vannak egy lány iránt szóval... Ja üdv 2018-ban
2018. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!