Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legrosszabb tulajdonságod...

Mi a legrosszabb tulajdonságod, amit leginkább utálsz magadban?

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 22:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Kezdem: amit tényleg utálok magamban az az hogy önbizalom hiányos vagyok..
2018. szept. 8. 22:33
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Utalni nem utálok semmit.

Egy nyitott, határozotta, egyenes, komoly ember vagyok az esetek 95 %-ban

Aztán éjszaka szomorú dalokat hallgatva, sírva alszom el.

2018. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is az önbizalomhiányt, mert ez önmagában rengeteg nehézséget okoz.



- gát sok dologban

- gyenge fellépés

- a gyenge fellépés miatt nem mindig vesznek komolyan, a konfliktuskezelés nehéz, nem elegendő egy csúnya nézés, határozott szó, mert arra nem vagyok képes

- "megesznek reggelire" / nem vesznek komolyan

2018. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy lusta disznó vagyok. :D

Ez a munkámban is meglátszik.:D

Amikor elkezdtem a jelenlegi melóhelyemen dolgozni, akkor úgy dolgoztam, ahogy a többiek.

Aztán mindig próbálgattam, hogy tudnám könnyebben csinálni.:d Odáig jutottam, hogy kb 4 óra alatt megcsinálom azt, amit 8 óra alatt szokás és el se fáradok. :D Kb 3 órányi szünetet tartok elosztva és munkaidő vége előtt 1 órával lelépek. :D

(Se a munkáltatómat se magamat nem kárositom mez ezzel.)


Bár igy belegondolva lehet, hogy nem is rossz tulajdonság a lustaság. :D

2018. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz csak egyet választani. Én azt utálom magamban a legjobban, hogy "rá tudok nőni" az emberekre. Nagyon nehezen tudok barátokat szerezni, ezért ha szerzek egyet, egész nap vele akarok lenni. Állandóan írok neki, hogy "mit csinálsz?" "miért?" "ezt csináld, azt csináld". Amikor meg nem válaszol már egyből elkezdem lefelé húzni, hogy "fú de egy hazug meg áruló ember ez".
2018. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szóbeli megnyilvánulásom gyatra, nem merek agresszív lenni, így nem védem meg magamat verbális szinten.
2018. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyton minden hülyeségen stresszelek. Emelett az önbizalmam sem a legjobb és néha hajlamos vagyok hazudni, amit utálok, de jobb ha pár embernek azt mondom amit hallani akarnak, így legalább nyugtom van.
2018. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!