Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek a vasárnap-érzés...

Mit tegyek a vasárnap-érzés ellen?

Figyelt kérdés

Minden vasárnapom (főleg ahogy közelednek az esti órák) egy katasztrófa motivációs és érzelmi szinten is. Teljes nyugalmatlanság van rajtam úrrá egész nap.


Semminek nem látom értelmét neki kezdeni, minden egyes aznapi tevékenységet értelmetlennek látok, szinte világvége érzésem van ezeken a napokon.


Ezek alapján a folyamatos semmittevés még tovább gyűrűzi ezt a "fájdalmat". Hiszen még azt is átérzem pluszban, hogy tényleg nem csinálok semmit.


Egész nap csak azt várom, hogy mikor billen már át végre hétfőre a naptár.


Lehet ez ellen tenni valamit? Sokan vagytok még így ezzel a dologgal?



2018. szept. 9. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
de ismeros erzesek ezek. en is igy vagyok a vasarnapokal. sot mar szombaton is eszembe szokott jutni hogy mindjart vasarnap, aztan meg mondhatom hogy mindjart hetfo fuuu de utalom mar ezt az egeszet. nincs mar semmi kedvem ehhez az elethez.
2018. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mit szoktál csinálni vasárnaponként? Mert ha semmit nem csinálsz, akkor nyilván az a baj. Erőszakkal vedd rá magad olyan programokra, amik más napokon örömet okoznak neked. Találkozz a barátaiddal, mozdulj ki, sétálgass. Akkor is, ha nehéz belekezdeni.
2018. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam is ez van.. bár én nemsokára megyek éjjelre,egy vígasztal,hogy reggel mikor mindenki beér a munkahelyére,én már hazafelé tartok,de így is herótom van
2018. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el a középszerű életet és kezd el valóban élni.
2018. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen én is igy vagyok
2018. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!