Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ilyen lekezelőnek,...

Miért kell ilyen lekezelőnek, fölényeskedőnek lenni az embertársainkkal?

Figyelt kérdés

ma voltam a hivatalban ügyintézni.. miközben sorban álltam előttem egy fiatal lány volt és végighallgattam a beszélgetését az ügyintéző férfival.

a férfi először is tegezte a lányt, azt a kis tiszteletet sem adta meg ami csak illedelmességből is járna.

minden szavába belekötött, kioktatta, hogy ezt meg azt csinált rosszul, kinevette, megalázta. Szegény már majdnem sírni kezdett...

Nem értem az ilyen embereket


2018. szept. 17. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még a hivatalban akadsz össze egy alkalommal egy ilyennel, az hagyján. Én ilyennel dolgozok együtt.

Sajnos vannak ilyen beállítottságú emberek, akik a fikázásban élik ki magukat. Többnyire ez abból adódik, hogy meg vannak róla győződve, hogy ők mindent tudnak, ők okosak, szépek, tökéletesek, és még a nap is a fenekükből süt, ezért feljogosítva érzik magukat, hogy rávilágítsanak, hogy mások nem olyan tökéletesek, mint ők.

Tipikusan olyanok, akik úgy összességében utálják az embereket, és szerintük mindenki hülye, csak ők helikopterek.

2018. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában más alázása, a saját nyomorának elfedése miatt van.
2018. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Ebben az esetben a valid reakció az, hogy közbelépsz, és elmagyarázod intelligens ember módjára az illetőnek, hogy azonnal fejezze be, szégyellje magát és kikéred magadnak, valamint azonnal hívja a felettesét. És kérjen bocsánatot. És írásban IS panaszt teszel.


Én az olyan mebereket nem értem, akik ennek fültanúi, de nem lépnek fel embertársuk védelmében, állnak ki mellette, hanem csendben meg a gyakorin puffognak. Te is fültanúja voltál, végignézted, hogy aláznak meg egy nőt a jelenlétedben, de nem tettél semmit.

2018. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Te is fültanúja voltál, végignézted, hogy aláznak meg egy nőt a jelenlétedben, de nem tettél semmit."


Szerintem úgy ledöbbenhetett a hivatalnok stílusán, hogy szólni se nagyon bírt...

2018. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ez egy ilyen világ sajnos,sokan elfelejtik hogy a másik is ember. De egyszer mindenki megkapja azt ami jár neki. A lekezelő flegma emberek is.
2018. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!