Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a példaképetek?

Ki a példaképetek?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy a példaképem Jason Statham. Pontosabban a filmbeli karakterei.

2018. szept. 27. 01:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
P!nk, Avril Lavigne, Alissa White gluz, Michael Jackson
2018. okt. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Messyourself és Lindsey Shaw

***

Én egy nagyon lehangolt lányzó voltam, de ez a kamerák előtt mindig optimista, akinek a nevetése ragadós megtanított a pozitív felfogásra és arra, hogy mennyivel jobbat tehetek magamnak és a külvilágnak egy mosollyal.

2018. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Maryam Mirzakhani (az egyik legragyogóbb kortárs matematikus, és eddig az egyetlen nő, aki megkapta a matematika Nobel-díjának számító Fields-érmet). Sajnos nagyon fiatalon meghalt rákban :( A másik példaképem Lovász László. Mielőtt megkérdezitek, nemcsak a zseniális intelligenciát tudom csodálni, hanem a bölcsességet, emberi jóságot is, csak abban sokkal nehezebb hiteles példaképeket találni szerintem.
2018. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
92%
Annak ellenére, hogy nő vagyok, Bud Spencer. És nem a filmjeiben játszott karakter, hanem mint magánember. Sosem volt szerencsém vele élőben találkozni, viszont rengeteg interjút láttam/olvastam tőle. Igazi emberi gondolatai voltak, sosem vágott fel a sikereivel, egyszerű, szerény, szeretni való ember. Mindig is olyan ember akartam lenni, akinek nincs haragosa, aki csendben él, és élni hagy másokat.
2018. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

akik a semmiből lettek sikeresek

A környezetemben élnek, nem a filmekben.

Filmből pl jack sparrow.

Semmilye nincs, mégis motivált, pörög, boldog, van élete, emberek hallgatnak rá és követik, nők vannak oda érte, közben egy senki igazából, nincs hol laknia, csöves, mégis egy sztár. Persze mint karaktert értem.

2018. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Kuzey Tekinoglu!
2018. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
46%

Jézus :D Kinevettek már párszor miatta, így nem vallom be mindig. Nem vagyok egy templomba járós, vagy apáca alkat, de ha példaképről van szó, mindig ő ugrik be. Idővel rá kell döbbennünk, hogy mindenki bűnös valamennyire ezen a világon, én akkor koppantam nagyot, amikor szembesültem a ténnyel, hogy a szüleim is emberek, hibákkal, rossz döntésekkel (ugyanis előtte ők voltak a példaképeim). Jézus pedig... Tudom, az sem biztos, hogy létezett, de ő egy "mentsvár" nekem. Nem feltétlen úgy akarom elképzelni, ahogy a Biblia leírja, de én is szeretnék mindenkit szeretni és segíteni másokon.


Jöhetnek az üzenetek, hogy öregasszony lelkem van XD


15/L

2018. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
én magam
2018. nov. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Katie Melua.

A noiessege.

2018. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Dr. Jane Goodall
2018. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!