Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tüsszentésünk hangerejét...

A tüsszentésünk hangerejét szabályozhatjuk?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mindig üvöltve tüsszent, én pedig ilyenkor mindig frászt kapok, mert általában a néma csöndbe "üvölt" egy hangosat. Érdemes ilyenkor szólni a másik félnek vagy a hangerőt nem szabályozhatjuk ilyenkor - ergo van aki alapjáraton üvöltve tud tüsszenteni és ezen nem tud változtatni?

2018. szept. 27. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én tudom szabályozni pl.
2018. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy a keze mégis mire van...
2018. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy megfigyeltem ezt attól függ, hogy valaki mekkorára nyitja a száját, illetve nyitva volt e a szája amikor rájött a tüsszentés. (Minél nagyobbra, annál hangosabb.)
2018. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*Mm ha előtte nagyra nyitja, de közvetlen a tüsszentés előtt összehúzza (ahogy szerintem sokan ösztönösen), akkor még mindig a halk fajta lesz.
2018. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Tüsszentéshangerőszabályzóval. 😂
2018. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jó volt :D :D
2018. szept. 27. 11:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, akar nagyon halkan is meg tudsz tanulni tüsszenteni. Csak kell hozza 2 rosszul alvo gyerek peldaul.
2018. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem kemiatanarom nyugodjon bekeben mindig ugy tusszentett, mint valami lo. Szoval hangosan nagyon es ilyen pruszkolosen :D nem hiszem, hogy tudta volna szabalyozni, eleg visszafogott no volt amugyis.

En pl tudom iranyitani a hangerejet, csak azt bem, hogy milyen hang jojjon ki. Mindig egy “hapci” szo jon ki a tusszentesembol :Dd

2018. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én mindenhogy tudok. Halkan hangosan hapci szóval vagy ordítva stb egyedül az nem megy amit anyum szokott hogy vissza fogja befogja az orrát és úgy. Bár az nem egészséges mert úgymond fel is robbanhatnak az erek. Ezért is csukjuk be a szemünket is.
2018. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok némán tüsszenteni, nem hiszem hogy másnak is nehezére esne, ahelyett, hogy ordítva tüsszentenek, engem nagyon zavar...
2018. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!