Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az ha más vagyok?

Miért baj az ha más vagyok?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Nincsenek barátaim, nem járok közösségbe, de nekem ez így teljesen jó.. Engem lehúznak mások bugyuta problémai, elszívja az energiámat. Néha azért zavarni szokott, hogy ilyen a természetem.. De csak akkor, amikor megjegyzik, hogy ,, Tök jó arc vagy! Másnak láttalak.. " Kéne ezen változtatnom? Fektessek energiát olyan dologba, amit nem teszek szívesen? Mutassam magam másnak? Miért nem elfogadott manapság az ha valaki ,, magának való", nem beszél fölöslegesen, nem akar ismerkedni minden 2. emberrel?! Sokszor gondolkodom, hogy ez a mai világ hibája vagy az enyém? Aztán odajutok, hogy nekem így teljesen jó.. :) Én nem akarok barátkozni, pár éve eleget csalódtam kamu barátokban, én nem akarok ismerkedni, van egy párom, egy közös életünk, van családom, nekem bőven elég ennyi... Mégis miért vagyok szálka mások szemében? Nem ártok senkinek, kedves vagyok mindenkivel, segítōkész.. (Persze tudok bunkó is lenni) De ahhoz a másiknak kell lépnie. Nagy gond ez? :) Kíváncsi vagyok mindenféle véleményre. Introvertált/extrovertált emberektől.

2018. okt. 2. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én 22 vagyok, lány és hasonló a helyzet nekem is egy legjobb barátom van meg egy csaj akivel együtt járok estire. többi az kb. a családom meg a pasim.



nem értem mi a probléma, te olyan vagy amilyen vagy, nem kell mindenkinek társasági embernek lennie. a mennyiség korántsincs azonos értékben a minőséggel. ezt ne felejtsd el ;) és ne mutasd magad másnak.


épp elég üresfejű 'társasági' p.... van a világon.


ne foglalkozz azzal hogy mások mit gondolnak! én már 22 éve teszek rá ! :D

2018. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy más, nagyon sok ilyen van még, mint te. És nemcsak a mai világban. Az én gyerekkoromban, fiatalkoromban is így volt.

De semmi gond ezzel. Nem kell mindenkinek egyformának lennie.

Én is úgy tapasztaltam, hogy sok "barát" csak lehúz, meg úgy viselkedik, ami egyáltalán nem méltó barátokhoz. Mára nekem is csak 2 barátom van, velük sem találkozom gyakran. Az időmet inkább a családommal töltöm.

2018. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Kb full ugyan ez van velem is csak mégse, mert én 24 éves srác vagyok és nincs barátnőm 😆 de így is jól elvagyok..


Nekem is elegem lett a kamu barátokból.. mondjuk most se jobb, mert a kedves munkatársak kivétel nélkül kétszínűek :D kibeszélnek mindenkit én meg csak ülök és hallgatom a f.aszságaikat, amiket másokról mondanak..


Néha komolyan elgondolkozom azon, hogy kiveszek egy hét szabit és elmegyek valahova ahol nincsenek emberek :D annyira letudnak fárasztani... főleg reggel, mikor még világomat nem tudom.. csendre és nyugalomra vágyom erre mit kapok? Hablablablabla bla bla bla :D MINDENKINEK jár a szája. Én meg még zigóta állapotból próbálok törzsfejlődni.. ez van :D


Megpróbálhatsz megváltozni, magadra erőltetni dolgokat se hosszú távon nem fog működni. Te ilyen vagy, fogadd el magad. Persze minimálisan lehet "javítani" a helyzeten de nagy dolgokra ne szàmíts. :)

2018. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, én is ilyen vagyok. Tökéletesen kielégít a férjem és a macskám társasága. Nem bírom az üres locsogást, mikor fodrásznál vagyok, idegroham környékez attól, amit kénytelen vagyok végighallgatni. Igen, én is úgy érzem, hogy ez az ostoba rinyálás elszívja az energiámat.
2018. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3-as szívemből beszéltél😍
2018. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én is magányos farkas típus vagyok! nekem a csordaszellem visszataszító.. szeretem a magam értékrendjén élni az életem.. mások szerint antiszociális vagyok, de már 40 felé nem hiszem,hogy akarok változni... nekem így jó!
2018. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rám is azt mondják, hogy antiszoc vagyok. Ezért tettem fel a kérdést.. Belül tudom, hogy nem sokat tudok ezen változtatni, de nem is nagyon akarok. :) Annyit bánok azért, hogy ti, akik ide kommenteltetek, hozzátok hasonló ember nem nagyon van körülöttem, így megértést és visszaigazolást sem találok, hogy nincs velem semmi probléma. Köszönöm a válaszokat, mindenkinek kitartást a töménytelen butasághoz, amiket napi szinten el kell viselnünk! 😂 Csókolom azt, aki feltalálta a headsetet. 😊
2018. okt. 2. 12:51
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
A nagy terv kezd célhoz érni. Megszünnek az emberi kapcsolatok ráadásul úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne és még csak igénye sincs rá az embereknek. Lehangoló.
2018. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Haat ezt elcseszted. :) Mert mellette nem szelfizgetek kitett csoccsel a fbon, instan meg anyam kinja tudja meg hol.. Ott is csak a fent felsorolt emberekkel tarsalgok. Ilyennek szulettem, nincs igenyem masokra. Ez van. :)
2018. okt. 2. 13:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Én valahol az extrovertált-introvertált skála közepén vagyok, nagyon fontosak számomra az emberi kapcsolataim és ebbe a barátaim is beletartoznak, szeretek társaságban lenni (nem állandóan, az engem is lefáraszt), szeretek új embereketg megismerni, de emellett ugyanolyan mértékben igénylem a magányt is. Mások vagyunk, de ennek ellenére csak azt tudom mondani, hogy az égvilágon semmi baj nincs veled, te így érzed jól magad. Ne legyen megfelelési kényszered senki felé, élj úgy, ahogy az neked megfelel, nem pedig a környezetednek, mindenki más véleményére pedig teljes nyugalommal tegyél magasról. Én sem úgy élek, mint ahogy azt a társadalom elvárná, de nem foglalkozom random emberek véleményével, így nem zavar, ha ez valakinek nem tetszik, ez az ő problémájuk, nem az enyém :)
2018. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!