Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt már ilyen?

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést leginkább azoknak intézem, akik kijárták már az általánost, tehát középiskolások/egyetemisták/főiskolások, vagy esetleg dolgoznak. Szóval, veletek történt már olyan, hogy az iskolában volt egy jó barátotok, akivel sok időt töltöttetek együtt, de aztán más suliba jelentkeztetek, mikor eljött ennek az ideje, ezért teljesen megszakadt a kapcsolatotok? Aztán sokáig nem látjátok egymást, de egy bizonyos napon rátalálsz a Facebook/Instagram/bármilyen fiókjára véletlenül, vagy esetleg összefutsz vele valahol az utcán, és azzal kell szembesülnöd, hogy teljesen megváltozott, és már egyáltalán nem az az ember, akit te régen ismertél. Na, velem most pont ez történt. :D Tudom, hogy nem volt igaz barátság, mert akkor még mindig tartana, de mégis fáj, hogy ennyire idegenek vagyunk már egymás számára, illetve azt a tényt sem tudom feldolgozni, hogy ennyire különböző irányba fejlődtünk, mégis régebben kedveltük a másikat. Szomorú vagyok emiatt. :( Ugye mással is történt már hasonló? Ti mit gondoltok erről?

2018. okt. 4. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagyrészével igen. Már csak azért is mert felnő az ember. Ha nem találkoztok nem vagytok hatással egymás személyiségére, mindenki alakul, ahogy az élete hozza.
2018. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokáig én se tudtam ezt kiheverni. Időbe telt mire feldolgoztam a több mint négy évig tartó barátságomat,hogy megszakadt és pontosan ezért. Más középsuliba kerültünk és más lett a barátnője, más lett a stílusa úgy minden. Még olykor most is eszembe jutnak ők. Néha olyan jó lenne visszamenni az időbe és újra átélni velük a boldog perceket. Hiányzik a barátságuk. De ők már sajnos nem azok az emberek akiket annó megismerhettem. Változnak az emberek sajnos ezt el kell fogadni vagy leránt a mélybe. Tovább kell lépni és új ismeretségeket szerezni. Nem könnyű és klisés lesz amit mondok , de az idő segít ebben hogy tovább tudj lépni .
2018. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valójában nem megváltoznak az emberek általános után, inkább ki tudnak bontakozni.

Általánosban a 8év alatt kialakultaka barátságok, csapatok, nehéz mozdulni onnan, be van skatulyázva az ember bizonyos értelemben.

Bekerül a középsuliba, új emberek, új társaság, új lehetőségek a barátságok kialakítására.

2018. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!