Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó a törölközőt leteríte...

Miért jó a törölközőt leteríteni a padlóra?

Figyelt kérdés

Láttam már jó pár "kukkolós videót", amiben a lányok a zuhanyzóból kilépve a törölközőt egyszerűen leterítették a fürdőszoba padlójára. Ez vajon miért jó?

Azon kívül, hogy nem fog fázni a talpuk, meg nem csúsznak el. Nem zavarja őket, hogy koszos lesz?



2018. okt. 10. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Vizes lábbal a zuhanyozóból a sima padlóra lépni (ahogy te ie írod) nem valami nagy élmény. Sokkal jobb, ha egy száraz szőnyegre lépsz. A "szegényebb helyeken" ezt egy törülközővel oldják meg, ami könnyedén kimosható. A talpat úgyis feltétlenül szükséges szárazra törölni.
2018. okt. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemaRendőrség ***** válasza:
86%

Nekem is két törölközőm van(3 ha hajat is mosok).

Van egy ilyen kilépőm, így is árulják őket, a a feladatuk, hogy felszívják a lecspegett vizet, illetve, hogy ne csússzak el

2018. okt. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Árulnak ilyen kilépő cuccokat, viszont azokat nem lehet mosni gépben, nehéz őket tisztítani, a törölközőt meg simán ki lehet mosni.
2018. okt. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Kilépőnek hívjuk. Nekem van kimondottan kilépőm ami olyan, mint a törölköző, de annál jóval vastagabb. A gond vele, hogy nagyon nehéz mosni, és lassan szárad, főleg télen. Ezért praktikusabb törölközőt használni kilépéshez, de nyilván nem abba törli bele utána az ember a testét, hanem azt csak arra használja. Vagy az is lehet, hogy már a zuhanyzó alatt, vagy a kádban megtörli magát, és utána teríti maga elé. Nyilván amit leterít, abba már nem törli meg újra magát míg ki nem mossa, de egy fürdőszoba ne legyen már annyira koszos. Jó esetben oda nem lépünk be cipővel. Vizes lábbal kilépni a csempére nem szerencsés. Nekem van, hogy nincs kéznél a kilépőm, olyankor megtörlöm a talpam ahogy lépek ki a kádból, zuhanyzóból és rögtön a papucsba lépek. Csak hogy egy kukkolós videónál ez nem túl esztétikus és erotikus. Tehát az ilyen videóknál ez részben amolyan kellék is lehet. Képzeld el, ha a lány hanyatt vágná magát a videón, vagy a talpait törölgeti míg kikecmeleg.
2018. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk alapvetően nem kukkolós videók alapján kellene értékrendet felállítani :D
2018. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
"Szegényebb helyeken" ha van is, nem megy ám a mosógép (illetve a vízóra) orrba-szájba, pláne egy hidegvizes teknőben meggondolják mennyi ruhát lubickolnak kézzel. Ha valaki a legutolsó porrongyot is ledobná a földre, olyan pofont kapna, hogy kiesik a foga. Szegényebb helyeken nem csodamosópor van, hanem megtanítják az embert, hogy kell vigyáznia a ruháira.
2018. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van külön kilépőn de még egy kisebb törcsit is ráterítünk.
2018. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

F@tal_3rror: már ha neked ez értékrend! :D Amúgy bízd ide, hogy miket nézek!


Azért írtam törölközőt, mert a csaj előbb megtörölte magát, aztán "dobta le a padlóla"! És ha jól emlékszem, még utána is használta!

Akkor csak én szoktam minden esetben még a kádban megtörölközni, még a talpamat is, majd ezután egyből a papucsba lépni?

2018. okt. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!