Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a megasztáro...

Mi a véleményetek a megasztáros mikrofondobálásról?

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 04:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Xfaktor nem?
2018. okt. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
attól jobb lesz?
2018. okt. 14. 06:34
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem nézem a műsort, de a kérdésed miatt rákerestem. Ez a Miriam nagyon gáz, alig bírom elhinni, hogy ilyen van. Azt gondoltam valami vicc, színjáték, de elég hitelesen nem normális.
2018. okt. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
"Menjé csaje haza magadnak" szerintem szállóigévé fog válni.
2018. okt. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk hallottam összeesküvés elméleteket miszerint színjátékként bevisznek ilyesmit, a nézettséget növeli, az igaz, de ha valóság akkor elég durva ha valaki ennyire nem viseli a kritikát.

Sőt veszélyes is...

2018. okt. 14. 07:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem láttam, csak az ajánlóban a reklámok között. Amennyi és amilyen buta emberek bolyonganak a világban az alapján teljesen hihető.
2018. okt. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

7:06

"Menjé csaje haza magadnak" szerintem szállóigévé fog válni."


Kizárt dolog mert nem tudom.

2018. okt. 14. 07:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen gyanúm nekem is van sokszor, hogy színjáték. Egyik az, hogy érdekes módon mindig pont a furcsa szerzetekkel készül interjú a fellépés előtt. Mindenkivel valószínűleg nem készítenek interjút, tekintve ,hogy hányan várnak a sorukra ez lehetetlen. De furcsamód, mindig van egy előzetes a befutóról, vagy épp az extrém idiótáról. A másik pedig, hogy hasonló eset történt valamelyik külföldi X-faktorban is nem olyan régen (nem tudom már, hogy az angolban, vagy az amerikaiban), mikor a csaj Pink imitátornak képzelte magát, ő is ilyen nagy önbizalommal lépett be és mikor megmondták, hogy xar , neki esett mindenkinek. Mondanom sem kell ,hogy az eset nagyobb nézettséget produkált, mint egy befutó.
2018. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az eset pont megjátszott volt. Mégpedig azért mert nehezen tudom azt elképzelni, hogyha ilyen hangnemben beszél majd dühében így odadobja a mikrofont a mentorokhoz és még oda is megy közvetlen hozzájuk reklamálni akkor a biztonságiak ne léptek volna közbe. Emlékezzünk a régi Mónika/Balázs show műsorokra. Ott is állandóan futottak be a biztonságiak ha túllépett egy szint a kiabáláson. Itt meg azért a mentorokat "veszélyeztette" és sehol egy biztonsági nem volt. Elég abszurd helyzet ami a alapos gyanúja a megjátszásnak :)
2018. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!