Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le, mert szeretem...

Miért néznek le, mert szeretem a sorozatokat?

Figyelt kérdés
Ha valakinek mondom, hogy szeretek sorozatokat nézni, akkor sokszor olyan hülyén néznek rám, mintha azzal valami hülyeséget csinálnék. Nem azt mondtam, hogy fel sem kelek a tévé elől és egész nap ott ülök. Más meg mindig csak a kajáról beszélget. Én meg a sorozatokról nem is szoktam, legalábbis a munkahelyemen, mert mivel ők nem néznek sorozatot, így nem is lehet velük arról beszélni. De ha valahogy mégis szóba kerül, akkor van olyan, aki azt mondja, hogy neki nincs ideje ilyen hülyeségekre. De miért hülyeség? Meg miért zavar mást, hogy mit csinálok a szabadidőben? Mást is szoktam csinálni, de nehogy már beszámoljak nekik arról, hogy reggeltől estig mit csinálok! Komolyan, hogy az emberek csak másokkal tudnak foglalkozni!
2018. okt. 14. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Igen, lehet azt képzelik, hogy függő vagy. Nagyon rá lehet kattanni az ilyesmire.

Én nem nézlek le, a férjem is szeret sorozatokat nézni, csak azért remélem, nem lesz olyan, mint az anyja, aki tényleg fel se kel a tévé elől.

2018. okt. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert összes sorozat egy kaptafára épül, mindig megy a dráma meg a kavarás, baromi unalmas az összes.
2018. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Ja, a másik tippem az lett volna, hogy tutira azt hiszik, hogy a kolumbiai meg török borzadályokat bámulod.
2018. okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát attól függ. Normális sorozatot nézel este, amikor ráérsz, vagy ezeket a régi brazil, ma török szappanokat, és szaladsz haza minden délután, hogy le ne maradj a kezdésről?
2018. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Érzelmeket élsz meg "Én vagyok az apád!"


A képernyő előtt sírsz, meghatódsz, nevetsz. Ez ultra gáz.


Egy doboz előtt ülsz, mozgóképeket látsz, nem élő embereket. De amikor a Híradót nézed, valós tragédiákat, valódi érzelmeket, hogy elvitte a házát az iszap, egész élete munkáját, nem sírsz.


A sorozatokban színészek megjátszák amit éreznek, a dühöt, szomorúságot, örömöt, szerelmet, kéjt, ...idővel nm tudsz különbséget tenni valódi érzelem, megjátszott érzekem között.


Nagyon primitiv agy szükséges, hogy lekössék a figyekmedet. Egy kaptafára épül az egész, kuderúl az anyja nn az anya hanen at apja, csak átoperáltatta magát.


Szóval ott a képernyő elött éled meg, ami nincs. Sok magányos néz romantikus filmet tinikorban, felnőttként,


Tud meg miért nézed, mi hiányzik az életedből. kaland? izgalom? problémák?


Ha ilyet nézel boldog lehetsz, mert nincsenek tehendőid, nincs kerted, ahol virágot öntözöd, gazolod. Nincs baromfid, disznót, kecskéd, akiről gondoskodj.


Nyugdíjas dolog a sorozat, akiknek semmi dolguk. már az agyuk sem régi, leépült, csak néznek valamit.


"Én vagyok az apád"


inkább olvass.

2018. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg a Nagyi a romantikus sorozatait nézi, én az étkezőasztalon tanulok, hogy megszerezzem a második diplomámat.
2018. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mint ahogyan már írtam, nem ülök egész nap a tévé előtt. Különben gondolom, akkor ti filmeket sem néztek, mert hát az sem valódi érzelmeket mutat be. Moziban sem jártatok soha, tévétek sincs. Az lehet, hogy híradót néztek, de ennyi. Én nem szólok le érte senkit. De nem értem, miért baj, ha valaki sorozatot néz. Mint mindenkinek, rengeteg problémám van, nem érzem, hogy bármi is hiányozna az életemből. Miért, ha valakinek pl. a kerékpározás a hobbija és csak azt csinálja szabadidejében, az többet ér? Ki mondta, hogy nem csinálok mást? Meg olvassak? Ki mondta, hogy nem olvasok? És az nem fikció? Az nem kitalált érzelmeket mutat be? Attól, hogy ti nem szeretitek a sorozatokat, az nem azt jelenti, hogy aki nézi, annak kevesebb az IQ-ja. Különben meg, ha ésszel nézi az ember sokat tanulhat belőlük. Még a misztikus sorozatoknak is van mondanivalójuk. De én nem csak olyat nézek. A szappanopera sem ér kevesebbet. Én nem szorítom magam műfaji korlátokba. Néztem már kórházi, romantikus, misztikus, krimi és sci-fi sorozatot is. Nem hiszem, hogy bármelyiket is agysorvasztónak kellene nevezni. Gondolom, ti sokkal jobb forgatókönyvet tudnátok írni! Tudjátok milyen nagy munka az? Függetlenül attól, hogy szeretem-e az adott sorozatot, vagy filmet, mindig nagyra becsülöm a készítőit, mert kemény munka összehozni és nem úgy állnak neki, hogy valami gagyit hoznak össze. Nekik az a munkájuk, úgyhogy megérdemlik a tiszteletet. A munkahelyemen meg különben a legtöbben olyanokat néznek, mint a Sztárban sztár, meg ilyenek. Gondolom, akkor szerintetek az értelmesebb műsor. Nekem meg az nem tetszik, de nem állítom azt, hogy aki nézi, az buta. A tévé a kikapcsolódásra való. Az, hogy valaki azelőtt ül, vagy kimegy bringázni az olyan mindegy, mert ez nem azt jelenti, hogy csakis azt csinálja. De ha igen, akkor kit zavar? Az ember egész nap gürcöl a napi betevőért, akkor hadd csináljon a szabadidejében azt, amit akar!
2018. okt. 19. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:

mert bunkók!-engem azért néznek le, mert nem nézek labdarugó mérkőzést!(foci meccset)-meg azért meg homoszexuális vagyok.

érdekes módon a focisták nem izgatnak fel.

2018. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!