Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek sokan attól és...

Miért félnek sokan attól és utálják ki a társaságból mondjuk, aki teljesen be van feszülve, nagyon görcsöl az emberek között?

Figyelt kérdés

Miért tűnik az ilyen ember rossz szándékúnak akitől félni kell?

Meg miért közösítik ki egy közösségből csak emiatt?


2018. okt. 18. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy extrovertált irta itt egyszer egy hasonlo kérdésre hogy eleve tul sok energia a bizalmába férkőznie egy introvertáltnak, megtenni mindent hogy feloldja és kicsaljon egy mosolyt, inkább fordul azok felé akik alapbol nyitottan barátságosan fogadják ismeretlenul is.
2018. okt. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Anno a tanárunk erről ugy beszélt, ha pl mész a piacra akkor a fonnyadt összeesett fejeskáposztát fogod választani vagy ami virul a polcon?
2018. okt. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Én is ilyen voltam. De belőlem ezt még általánosban kinevelték a fiúk. 7.-8.-ban mindenhova mentem velük, mindig bevontak a beszélgetésbe. Aztán elkerültem koliba, ahol sokkal nyitottabb lettem a világra. Meg amúgy muszáj is, amikor 3 emberrel laksz együtt. Aztán az új osztályomba voltak olyan srácok, mint én voltam. Ugyanazt csináltam velük, mint amit velem csináltak általánosban. 11.-12.-re már mindenki teljesen nyitott volt, egy nagy osztályközösség lettünk. Tehát ezen lehet változtatni. De sokan nem úgy vannak vele, mint én. Inkább kerülik az ilyen embereket.
2018. okt. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem félnek tőle. Amit az ilyen emberek kiközösítésként élnek meg az szerintem részben az ő hibájuk is. Jelenleg is van egy szaktársam aki az 5. szemeszterben is simán megcsinálja azt, hogy bejön az előadásra és köszönés nélkül beül a hátsó sorba és előadás végén az elsők között rongyol ki az előadóból. Ha köszönsz neki vagy nem köszön vissza vagy csak oda sutyorog valamit és gyorsan lelép. Az ilyen ember felé számomra felesleges energia pocséklás nyitni. Mivel nem látok erre ingerenciát az ő részéről sem.
2018. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azért nem csak az a két véglet létezik, hogy utálni őket, vagy ezerrel próbálkozni barátkozni velük. Létezik egy középút is: kedvesnek és nyitottnak és empatikusnak lenni, de nem erőltetni a dolgokat. Nyilván megvan az oka minden embernél, hogy miért lett olyan, amilyen.
2018. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem én közösítem ki. Ő közösíti ki önmagát. Én nem mehetek oda hozzá állandóan. Néha neki is oda kell jönnie hozzám. De nem teszi. Én meg egy-két beszélgetés kezdeményezés után nem erőltetem...


Ha valaki kint van az állomáson, és ott áll a vonat is , de nem száll fel rá, a vonat meg elmegy, akkor később ne síránkozzon, hogy őt otthagyták...

Lehet persze így is interpretálni a történteket, de ez igen erős csúsztatás...

2018. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem mindegy, hogy azért nem száll fel arra a vonatra, mert fenn hordja az orrát, vagy csak azért, mert félénk (aminek ki tudja, milyen okai lehetnek).
2018. okt. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!