Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami baj lehet velem? 30...

Valami baj lehet velem? 30 vagyok és mióta az eszemet tudom, utálom a hideget. Én ilyenkor télen is csak 22-23 fokban érzem otthon jól magam. Ha hideg van azt nem bírom elviselni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
tudom hogy van ahol 20 fok vagy 18 fokot csinálénak csak, na én ott kabátban tudok csak ellenni. igazából genetikailag van bennem izraelita, olasz, és még pár mediterrán. családfakutató visszavezette. lehet ennek ehez köze, vagy valami betegségem van?
2018. okt. 19. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet.Vérnyomásod milyen?
2018. okt. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
120-130/70-75 P 70-80 között
2018. okt. 19. 01:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz én nő vagyok alapból fátós vagyok, de nekem 90/50 vérnyomás s pulzusom...

Neked pulzusod alacsony az rá tud dobni a hamar fázásra.

Mikor vashiányos voltam fehérre fakultak az ujjaim is de 9ho vastabletta helyre hozott.

Hát na meg már a vérbyomásom nem változott de 45lg helyett 50vagyok azota jobb és persze a vastazdag étrend :)

Reggelire rászoktatott a kardiológus. Lehet meg kéne látogatnod egyet nekem helyre hozta tanácsokkal a szervezetemet és mát nem ájulok el ha két emeletet lépcsözöm

21/n

2018. okt. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a pulzus. Ha a pajzsmirígy rendben, akkor alkati dolog, esetleg kevés az alvás. Én is ilyen vagyok. Amíg nem volt fűtés fősuliban szeptember végén, délelőttönként jellemzően pufikabátban ültem. 22/L
2018. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!