Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen praktikákkal varázsolha...

Milyen praktikákkal varázsolhatnám kedvemre valónak a neten való ismerkedést?

Figyelt kérdés

Azért ez a kategória, mert a baj a hozzáállásommal van.


Édesapám állandóan a neten ismerkedett a válás után és telitalálatok voltak - aki jelenleg van azzal 10 éve házasok.


Édesanyám rengeteg férfit ismert a neten, nem egyszerre ő se :D de tökéletes volt az eredmény; nem házasodott meg végül, de a legutóbbi kucsit olyan, mint a mostohaapám :)


Az egyik ismerősöm összeházasodott azzal, akit a neten megismert és már 7 éve ismerik egymást.


De én egyszerűen nem tudom összehozni. Nézem a képeit annak aki jelentkezik és semmit nem érzek. Ír, kérdez, de nem tudok kiadni magamról dolgokat. Minél több a kérdés annál taszítóbbnak érzem. Találkozni akar velem, én halogatom. Aztán veszi a lapot, lelép, én megkönnyebbülök, de így sosem lesz férjem és vénlány maradok (már minden egykori egyetemi társam és jelenlegi kollégám házas családapa/anya).


Próbáltam élőben, de rettegek amikor jön a férfi, beszél hozzám, de félek, aztán próbálok kedves lenni, de nem bírok beszélni, meg egyrészt ökörségeket mondok, másrészt idegesít egy idő után, hogy nem ismer, de az aurámba mászik.


Én vagyok a kérdező, aki arra panaszkodott hogy fél a kollégái, családja jelenlétében. Ez, hogy szerelem helyett csak ellenszenv alakul ki a netes vagy szórakozóhelyes férfiak iránt is a félelemből fakadhat vagy ez könnyen leküzdhető? Hogyan érjem el, hogy én is olyan sikeres legyek a netes ismerkedésben, mint a többiek, rossz érzések nélkül?



2018. okt. 21. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az önismerettel kellene jobban foglalkozz; az emberek érzelmi igényei nem ugyanzok, még családban sem
2018. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a netes ismerkedéssl van bajod, hanem általában az ismerkedéssel, sőt szociális fóbiád van. Érdemes pszichológushoz fordulni.
2018. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nézem a képeit annak aki jelentkezik és semmit nem érzek"


Nyugi, majd érzed, ha eljön az igazi!

Aki majd rád néz kedvesen, amitől te ott ülsz majd nedvesen...

2018. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Iratkozzál be tánctanfolyamra. Ha visszafogottam alkat vagy, akkor kezdetnek az LA Salsa táncot javaslom (youtube-on keress rá).


Budapesten rengeteg tánciskola van, a hét minden napján vannak bulik, a nagyobb tánciskolák szerveznek nyaralásokat, évszakonként egy táncos wellness hétvégét, síeléseket (amikre nem csak a náluk órákra járók mennek), ezeken pedig kultúrált a társaság (dohányos csak elvétve akad, inni sem szokás).


A fiataloknál most a kizomba a divatos :)

https://www.youtube.com/watch?v=Wbt0YpXjH4I

https://www.youtube.com/watch?v=RoFQ3T34eH0

2018. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!