Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedikk így?

Miért viselkedikk így?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel ilyen bdsm jellegű dolgokat szoktunk "játszani", persze csak online, én nem is láttam róla képet soha. Néha rá tudom venni, hogy beszéljünk más témáról, de ha róla kérdezek dolgokat, pl. hogy mit dolgozik vagy ilyesmi, akkor nagyon gyorsan visszatereli a beszélgetést a szerepjáték felé. Pedig engem érdekelne az "emberi" oldala, mert amit láttam belőle, az érdekes volt. Szerintetek ez azt jelenti, hogy rejteget valamit, vagy mi? Pedig mondtam, hogy felőlem akár egy 80 éves nagymama is lehet túl élénk fantáziával, mert nem ez a lényeg.

2018. okt. 22. 09:25
 1/7 A kérdező kommentje:
:D viselkedik akart lenni, nem viselkedikk
2018. okt. 22. 09:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztosan fél kiadni magát bármilyen módon is, lehet "vágyait szégyenli" és csak így meri megélni őket. Fél hogy "róla kiderülhet valami"...

Maximum arra gondolnék hogy ez lehet a háttérben.

2018. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rejteget valamit. Lehet, hogy csak nem akar a játékon kívül semmit. Ne faggasd, ha akar majd beszél magáról.
2018. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fél, hogy ha te megtudod ki ő igazából, más is megtudja milyen rejtett vágyai/dolgai vannak. Én is félnék, ezért ez nem olyan dolog, amit szeretném, hogy az ismerőseim tudjanak rólam. Csak egy olyan ember, akiben 100%ig megbizok. Ez meg ritka, pláne a netes beszélgetőpartnerben nem lehet sose bizni.

Kicsit forditott dolog az egész, először ismerkedni szoktak az emberek, majd aztán tárnak fel egymás előtt ilyesmit, ha úgy vélik nem fog kitudódni. Jelen esetben hülye kell legyen, hogy kiadjon magáról bármi infót is anélkül, hogy ismerné milyen ember vagy, viszont te visszaélhetsz a dolgokkal.

Pláne ha nő, nekünk még érzékenyebb ez a dolog.

2018. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy nem éppen könnyed dolgokról beszélgetünk általában, bár nem tudom, hogy élhetnék vissza vele, hiszen (legalábbis számomra) nyilvánvaló, hogy nem kell túl komolyan venni az egészet.


Én vagyok a nő egyébként. Lehet, hogy én meg túl sok dolgot megosztok, bár enélkül nem igazán működne az egész. De azt mondta, hogy idővel majd alakul, hogy mennyit tudok róla, mégse halad sehová.

2018. okt. 22. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy "menekülés" számára ez a játék, tart tőle, hogy elveszti a célját, ha belekeveri a valóság olyan részeit, ami végett egyáltalán elkezdte.
2018. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz, én is kicsit úgy érzem, hogy az egész illúzió megszűnne, ha túl sok való életet kevernénk az egészbe, de azért érdekel.
2018. okt. 22. 11:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!