Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit becéznétek Nanninak (Az...

Kit becéznétek Nanninak (Az Anikón, Annán és az Annamárián kívül)?

Figyelt kérdés
Ha nem csak simán Anna, hanem Annavalacsidoda, de nem Annamária, az jöhet. Nem magyar nevek is jöhetnek.
2018. okt. 28. 18:26
 1/8 anonim válasza:
Nati, nesszi, nóri. Remél segítettem😊
2018. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nesszi? Az miből jön? Tetszik, még nem hallottam!
2018. okt. 28. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Vanessza pl. :D
2018. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a Vanessza becézhető Naninak?
2018. okt. 28. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
igazából bárkit becézhetsz bárminek, még ha a nevéből nem vonatkoztatható ki, akkor is:)
2018. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nani az az ilyen dadusszerűség, meg ilyen szobálány , ilyne házinéni a 101 kiskutyában, nem becéznék így senkit. Annyira nyammogós egyébként is; mintha pl valaki a Nándort is a Sándor mintájára Nanyizni akarná. Olyannyira nyammogos, kellemetlen hangzása van a Nanninak is, meg a Nanyinak is. Inkább pl Dorotina , és akkor annak Dotti. Az pl úgy cuki, meg jó is. Egyébként pl még

Nadina, Nadett, Ninetta, Ninett, Linett, Norina , Nóra, Noémi, Nona nevek hasonlítanak rá.

2019. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*Ja és amint nagyobb lennék, és öntudatomra ébrednék, számonkérném rajtad, hogy miért hívsz engem "Nannának", ami olyan rosszul hangzik, mintha valami csúfnév, valami gúnynév lenne, amikor van nekem rendes nevem is.


Legalábbis remélem, lesz neki, és nem ezt a névséget tervezed neki adni.


Legyen pl Anita, az pl tök szép, nincs szükség becézésre, max Ani, Nita, Nitus, de teljes alakban is tökéletes.

2019. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*bocsánat, "Nanninak", elgépeltem.
2019. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!