Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberi tulajdonságokat...

Milyen emberi tulajdonságokat utáltok a legjobban?

Figyelt kérdés
Ha a pasid anyja túl dicsekvő, amikor a buszon szemben ülő lány mérleget a szemével, a túlzott feketehumor? Hasonlók?

2018. nov. 5. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Gyűlölöm a begyöpösödött, szűk látókörű, szélsőségesen konzervatív embereket. Tudod, akik szerint minden változás, minden, ami kicsit is más, mint az általuk megszokott az ördögtől ered. Nagyon sok mindennel együtt tudok élni, de ezt nem vagyok hajlandó elviselni a környezetemben.
2018. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt akartam volna írni mint az első.

Az ilyen embereket ki nem állhatom. Pedig van pár a családomban. Ha valami változást észlelnek, akkor már ott gondok szoktak lenni, ebből meg a veszekedések vannak csak...

2018. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szűk látókörűség, szellemi tunyaság, fizikai restség.
2018. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A konzervatív kicsinyességhez nekem sincs túl sok türelmem, de amit még ennél is kevésbé viselek el az az arrogancia és az empátia hiánya.
2018. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt ha valaki beleköt valakibe, anélkül hogy bármi rosszat is mondott volna rá a másik.
2018. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nárcisztikusokat, a másikat lenézőket, a "tökös tsávó vagyok, így minden tyuk nekem való b+" kaliberű egyéneket.
2018. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Önpusztító,flegma,hazug,rosszindulatú...

Tömeg3,14csa. Divat3,14csa. Megfagyna a hidegben,mert a Nike cipő vagy Adidas "szebb" mint a bakancs. Nem gondolja végig a döntéseit,stb,hasonló mint a szűk látókörű,mondjuk azt se szeretem. Büdös,nemtorodom,igénytelen. Agyonsminkelt.

2018. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!