Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt ilyen?

Van itt ilyen?

Figyelt kérdés
Aki inkább tűri ha ütik mert tudja, hogy nagy kárt tenne a másikban?

#fűtés #türelem #csicska kemény emberek
2018. nov. 10. 08:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, üss vissza, csak egyszer kell többet nem fognak bántani! és tudd hova ütsz,ha félsz az erődtől. Tehát fejre mellkasra ne! máshova mehet!
2018. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De ez nem megoldás egy konfliktusra. Nézd a következményeket de csak az enyém. A másikért is. Hogy esne neki?

Ez jó? Anatómia alapon űtök. Inak, porcok, vékony és vastag csontok.

2018. nov. 10. 08:36
 3/13 A kérdező kommentje:
De ne csak az enyém*
2018. nov. 10. 08:37
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok analfabéta a teló rakott ilyen szavakat. Bocs.
2018. nov. 10. 08:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz ütni, akkor biztosan veszélyes lehetsz. Ezt tudják, ezért ütnek. Azért érhetik az embert meglepetések, amikor biztos vagy benne, ez a szerencsétlen nem mer visszaütni. Szóval ütnöd kell, mese nincs.
2018. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem nem szoktak utni, de altalanosban, kozepiskolaban vegig visszafogtam magam, mert tisztaban voltam vele, hogy mire lennek kepes, hogyha nem fognam vissza magam.


Egyszer volt olyan, hogy egy gyerek megprobalt megverni, latszott rajta, hogy tiszta erobol probalt megutni, de szerintem akkor felment az adrenalinom, mert semmit nem ereztem az egeszbol se elotte, se utana, szóval nevettem rajta egyet es leallt.

2018. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Üss vissza. Ne legyél puhapcs.
2018. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nő üt, az belefér nálam.
2018. nov. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem megoldás a konfliktusra hogy visszaütsz...De szerintem gyáva vagy. Lelkisérülések sokkal súlyosabbak mint egy pofon mondjuk... csak balfék a közgondolkodás és azzal nem foglalkozik ha megaláznak valakit az jól vna úgy álljon ki amgáért ha viszont megütnek akkor hűű de nagy hiszti van. na a lófa$zt. Szóval szedd összea tökeid aztán üss vissza
2018. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De akkor lebénul.
2018. nov. 10. 12:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!