Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kolis társam belefingott a...

Kolis társam belefingott a párnámba, csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Egyetemi Kolis társaim imádnak csesztetni, és tudják, hogy ki nem állhatom, ha belefelszenek az ágyamba, főleg a párnámat védem, amikor ráülnek. Viszont most négyen direkt belefeküdtek az ágyamba és az egyik a párnamra ült aki éppen jókat rotyogtatott ma, jó büdösöket. Erre ráül és odafingik, már 5 perce büdös van az ágyam körül.... Erre kiküldtem őket a saját szobájukba, szobatársaim pedig azt mondják ez nagyon vicces volt, minek vagyok rájuk ideges, majd kiszellőzik. És hogy már megszokhattam volna, hogy a szobánk szabad bárkinek a 4 szobás blokkból, és kell valami ülőhely, és mivel az én ágyam van az ajtóhoz közel, ők ezt kinevezték kanapénak ha nem alszom ott..... Szóval hétvégente amikor nem vagyok itt, ezen esznek, ezen ugrálnak, ezen fogadnak lányokat stb...

Nagyon pipa vagyok, többiek csak nevetnek, én reagalom tul vagy jogos a kiakadásom?



2018. nov. 14. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Faja kolis haverjaid vannak...

Sokat elárul róluk ez az akció.

-.-

2018. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg... Ők is egyetemisták?


Akaszd ki az ajtóra, hogy "Vigyázat! Zeko aki állandóan fingadozik itt lakik."

És ha csajt vinne...

2018. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán örülök neki, hogy őket kaptam de amig tele a koli és vannak ennél rosszabbak, ahol verekedések meg tömeny alkohol szag van és részegek (jártam sok helyen itt) nem tudok mit csinálni és ott sem jobb a helyzet...
2018. nov. 14. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.
2018. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Próbaltam magam átkéretni de az a baj, hogy mindegyik emeletnek meg van a maga baja. A mi emeletünk eleg vegyes (5. Emelet) itt ezen a részén a folyosónak csak idióták az emberek, a másik végébe sok a verekedés és a tömeny alkoholizálás. A 6. Emelet pedig a buli emelet, onnan már lejárnak a nornális emberek aludni, mert ott minden nap buli van, oda nem megy fel semmi igazgató (mondjuk le is van tojva az egész, nem is ellenőriznek soha, mert 18 évesek elmúltunk, vigyázunk mi magunkra....)

A 4. A lányok emelete

A 3-on van a 3-ad, 4-ed évesek része és a hagyományörző vezetőségé.

Az első és másodikon pedig az igazgatósag van...

Van még egy koli, de az 25 ezerrel többe kerül, mert ez kerül 5 ezer/hónapba, az 30/hónapba.

2018. nov. 14. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Fingj bele a kolis társadba.
2018. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hú, 5 ezer / hónap az tényleg semmi. Próbáld meg elzárni az ágyneműdet, amíg nem vagy ott. És persze kérd ki magadnak, stb.
2018. nov. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!