Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félreérthettem valamit?

Félreérthettem valamit?

Figyelt kérdés
Adott egy komoly ember, akinek valójában jó a humorérzéke, megjelenése. 1-2napja ismerem csak.(nem társkeresés céljából) Elején normális volt, ma több időt együtt kellett töltenünk(és most nem tudom, hogy nekem e ilyen élénk a fantáziám vagy ez szándékos volt) egész végig kétértelműen beszélt. Állandóan szexuális utalásokat tett. Én a végén már el is nevettem magam nem tudom, hogy látta-e, de egyszerűen nem hittem el, hogy most ezt nem viccből mondja pedig komolynak tűnt. Szó volt például arról, hogy neki feláll *hatásszünet* a aztán valamit mondott.(valami tárgyat) de egész végig ez volt. Eléggé kínos volt számomra. Én inkább lány, ő férfi.
2018. nov. 16. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értetted félre, annyira könnyen kaphatónak lát téged, hogy 1-2 nap után már így beszél veled. Te meg nevetgélsz rajta, tehát jól gondolja, te “olyan” lány vagy. Hamarosan aládnyúl majd, hát azon mekkorát fogsz kacagni... 🤔
2018. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább lány, az mit jelent?
2018. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értetted félre. Nekem sajnos van pár hasonlóan tahó férfi kollégám. Középkorú nő vagyok és azt hiszik, hogy szükségem van erre a stílusra illetve ettől érzik hímnek magukat.

Ne nevetgélj amikor ilyeneket mond(anak) neked, ebben semmi humoros nincs, egyszerűen egy bunkó szexista megjegyzés, meg akar dgni. Szólj rá, hogy fejezze be.

2018. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2

Az inkább lány valószínűleg azt jelenti, hogy fiatal, még nem nevezné magát nőnek.

2018. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok könnyenkapható, egyáltalán nem.Nem öltözködöm kihívóan, nem flörtölgetek se semmi ilyesmi. Inkább lánynak tartom még magam mint nőnek.
2018. nov. 16. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így mutatom ki egy fiúnak, hogy ha tetszik. Ez egy felkínált lehetőség arra, hogy kifejezhesse, hogy viszonozza a vonzalmamat. Ha nem fejezi ki, tehát nem flörtöl vissza, nem kapcsolódik be az erotikus viccelődésbe, akkor nyilván egyoldalú az érdeklődésem.

Ha zavar téged, meg is lehet kérni a közeledő felet, hogy ne tegye.

2018. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Eléggé kínos volt számomra."

Akkor nem tetszik neked.:)

2018. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem tetszik, csak nagyon meg is lepődtem meg sok is volt ez így.
2018. nov. 16. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Értelmes férfi nem így fejezi ki ha tetszik neki egy nő. Akkor se ha az illető még nem nő. Sőt, akkor pláne nem. Ez azt mutatja, hogy semmire nem tartja a nőt, ha máshogy lenne akkor normálisan közeledne. De ismétlem amit fentebb írtam: meg akar dgni, ennyi.
2018. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!