Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt valaki aki remegéssel...

Van itt valaki aki remegéssel küzd?

Figyelt kérdés

Még kiskoromba kezdődött a remegés de csak akkor az ujjam kezdett remegni majd terjedt a karomra és majd a lábomra.

Orvosnál voltam és meglett álapítva, hogy trauma ért. Bár ezt én is tudtam. De soha nem gondoltam volna, hogy ez végett lehet remegni.


Kaptam gyógyszereket de semmi sem változott csak rosszabb lett. Így abba hagytam.

De mikor kipróbáltam a cigarettát és az alkoholt akkor már nem remegtem annyira. Viszont az alkohol és a cigi nem a megoldás.


Remegésem végett a fizikai munka nem ajanlott. Pedig az egyetlen munka amit szeretek csinálni az a kőműves szakma és nem hagyhatom ott a munkámat.


Van aki hasonló problémával küzd?


2018. nov. 22. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom tudod-e de a trauma az fejsérülést is jelent.
2018. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi ha túl személyes de akkor remegsz ha stressz alatt vagy, vagy csak úgy magadtól is?

Volt olyan időszak az életemben amikor pl. alig bírtam müzlit enni mert mire a számig jutott a kanál már nem volt benne semmi, olvasás közben is remegtek a betűk, néha szóltak is emberek, hogy remeg a kezem de elmúlt magától. Manapság legfeljebb akkor remegek, hogy ha beszélgetnem kell valakivel, de teljesen véletlenszerű, hogy előjön-e és nem szokták észrevenni.

2018. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt remegés, jóval később kiderült, hogy pajzsmirigy-probléma okozta. Javaslom, nézesd meg te is. Akkor is, ha már vizsgálták, kivéve ha egészen mostanában nézetted. és ha a TSH-d a referencia felső határának közelében van, már akkor gyanakodj, az ugyanis ún. szubklinikus alulműködés lehet. Nálam is az volt.
2018. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van munkatarsam akinek neha nagyon durvan remeg a keze. Es igaz 1-2 sor enyhiti a remegest.

Nala is gyerekkori trauma a kivalto ok.

2018. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!