Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan léphetnék ki a jelenleg...

Hogyan léphetnék ki a jelenlegi énemből, viselkedésemből és hogy lehetnék olyan amilyennek valójában érzem magam?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban elég sok fájdalom, visszafolytás ért a nevelőapám és osztálytársaim, volt barátom részéről.


Talán ennek is “köszönhető, hogy elég zárkózott, visszafogott, félénk tipus lettem.

Mindig mikor bele gondolok a viselkedésembe akkor azt érzem, hogy én egy nagyon kedves, közvetlen, akár határozott, életvidám lány tudnék lenni.

De azt érzem mint ha valami vissza fogna ettől.!


Alig merek közeledni az emberekhez, mert félek hogy meg fognak bántani, vissza fogják utasítani a kedvességem, stb. Rettegek attól hogy meg fognak csalni, hogy el fognak hagyni.


Járt már valaki hasonlóan?


Hogyan váljak olyanná amilyen valójában lennék?


19/L



2018. nov. 23. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az a nagy baj hogy valós a félelmed. hasonlóan érzem magam. nekem sincs fogalmam se hogy lehetnék olyan amilyen akarok lenni így,egy ilyen társadalomban. 17/f
2018. nov. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanez csak fiúban :/
2018. nov. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Én megpróbálhatok segíteni. de ehhez sok mindent meg kell tudnom. f/19
2018. nov. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2018. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"De azt érzem mint ha valami vissza fogna ettől.!"


A komfortzónából nehéz kilépni,mert biztonságosnak éled meg.A változás kockázatos.De ez mindenkinél így van.

Félsz,hogy meg fognak bántani,visszautasítani,megcsalni,elhagyni?

Igen,elő fog fordulni egyik-másik.

De nincs más út.Ha nem lépsz rá,a sok örömtől is meg fogod magad fosztani.Most úgy látod,hogy nem lesz öröm,csak csalódás,de más emberek is ugyanígy várják a szeretetet,mint te.És ha megtalálod őket,akkor már nem fogsz foglalkozni azzal,aki neked rosszat okoz,mert nem lesz vele dolgod.

2018. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!