Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a 8 órás...

Mi a véleményetek a 8 órás takarítói munkáról?

Figyelt kérdés

Valaki takarított már 8 órába? Mi volt a véleményetek?


Nem intézményi takarításról van szó, hanem épület előtti járdák takarításáról.

Találtam egy munkát, amit az egyetem hirdetett meg, hogy az egyetem külső épület részét kell takarítani. Pl: Járda söprés stb. Dolgoztatok ilyen helyen? Mi a véleményetek? Tapasztalataitokat írjátok meg. Természetesen nettó 100 ezer a pénz, plusz 8.000 ft a cafetéria.



2018. nov. 28. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Hegesztőként kapok nettó 130 valamennyit (persze vannak jobb helyek) szóval ahhoz képest ez a takarítósdi 100 ezerért szerintem nem rossz. A semminél jobb! :) Mondjuk télen elég szívás lehet :/
2018. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is jó 100 ezer ft. Na de milyen is az a takarítói munka? Gondolom megkell dolgozni rendesen. Várok még válaszokat.
2018. nov. 28. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Sok lesz egy napra az értetlenkedés.


Csodát ne várj, alja munka. Így csak kutyasz*rt, hányást kell legrosszabb esetben felpucolnod, nem pedig wc-t.

De jön a tél, hó és jégtelenítés stb stb.

2018. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Mit kell így túlmisztifikálni egy takarítók állást, ennyit kérdezni róla? Majd elmondják, hogy mit várnak el tőled. Ne tőlünk kérdezd, hogy mi lesz a feladatod.
2018. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon nehez lesz a hidegben takaritani.

En irodat takaritottam,de az nagyon konnyu es meleg van...

2018. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egész 8 órában a minuszokban rendesen felöltözve is kibírhatatlan.
2018. nov. 29. 00:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig kibírhatatlan amíg csak lézengsz nem pedig dolgozol.

Onnantól kezdve, hogy normálisan felöltözve mozogsz, dolgozol nincs probléma a hideggel

2018. nov. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom megoszlik,mindenféle munkavégzésre szükség van.A járda takarítás nem egy hatalmas nagy "úri" munka,de viszont becsülendő,mint bármi más,hiszen egy szép tiszta járda,és rendezett összkép lesz a munka eredménye.Felelősség nem sok van benne,nem nagyon lehet elrontani egy söprögetést,a 100 nettó erre reális.
2018. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!