Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek általában miért...

A nőknek általában miért nincsenek hobbijaik?

Figyelt kérdés

Szóval legtöbbjüknek miért csak az a hobbija hogy beszélgetés a barátnőkkel, meg jórészt arról hogy ki kivel jár, ki házasodott, ki szült stb.


Filmek nézése vagy könyvolvasás nem hobbi mert ott is ugyanezen témákról szóló filmeket nézik vagy könyveket olvassák.


Arra gondolok hogy szinte kivételes és egyedülálló ha egy nő pl. terepbicajozik, számítógépes játékozik, autó vagy motorkedvelő mármint úgy hogy ő vezeti és ért is hozzá műszakilag.


A fittness meg sport meg azért nem hobbi mert azt azért csinálják mert kényesek a külsejükre.



2018. dec. 3. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
jajj, a motorkedvelő nők meg mégrosszabbak. szerintem a fentiek sem hobbik. de elmondanám a legtöbb férfinek sincs hobbija.
2018. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Azért van, akinek van.


Exemnek is volt: a kutyákat kutyasuliba hordta, kutyakozmetikát tanult, majd másodállásban csinálta, virágkötészetet tanult, azt ugyan nem hivatásszerűen, de űzte stb.

Autós találkozókra jártunk, mert neki a VW Bogár (léghűtéses) nekem a Porsche 911 szintén léghűtéses volt a hobbim, hobbink. Hülyültek is velünk, hogy hűtővízre nem költünk.

Sajnos szétmentünk, meg a kis ékszerdoboz kocsijaink sincsenek már meg.


Van egy lány, akivel alakulunk, még nem a barátnőm, de remélem az lesz. Ő katonai táborokba jár nyaranta (ez nagyon imponál nekem) zenél, küzdősportol. Van kutyája, őt tanítgatja, sétáltatja stb.


Üresfejű libákkal, meg csak a háztartást csuszkoló robotgépekkel nem kezdek.

2018. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy csomó nőnek van hobbija. A motor miért nem hobby, ha nem te szereled? Ha hipermiler vagyok s ahhoz a részhez értek, akkor már az? :D Mondjuk magam miatt nem aggódom, nekem sok hobbim van, a rajzolástól az olvasásig (pszichológia, csillagászat, ilyesmik, az általad említett témák pont nem érdekelnek) :D

Sok nőnek valódi hobby pl. a kertészkedés, ezt tudom. Nekem az nem hobby, csak csinálom, mert gyümölcsöket akarok, szerencsére a gyümölcsfák kb. nulla erőfeszítést igényelnek, legalábbis nem kapnak tőlem többet.

A sütés is jó hobby lehet, nekem itt is has alapú a dolog, azt nem szoktam odasorolni a többihez. De egyesek káprázatos dolgokat alkotnak, nem mintha ne lehetne hobby az, amiben nem vagy kiemelkedő.


Ha nem is terepbicikliznek sokat, de rengeteg nő jár gyalog teljesítménytúrákra, az se rossz hobby.


Nincs mindenkinek hobbyja, persze, de ez a férfiakra is igaz. Sosem tűnt fel, hogy igaz lenne az, amit írsz.

2018. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A hagyományos mennyiségű házimunka+gyereknevelés+teljes állás mellett nyilván nem lesz senkinek ideje komolyabb hobbira. Olyan családban, ahol rendes munkamegosztás van, már persze a feleségnek is lehet ideje hobbira. Az én rokonaim körében a fiatalabb lányoknak/feleségeknek/anyáknak van is hobbija.
2018. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Rengeteg embernek nincsen hobbija felnőttként, mert nincsen ideje-pénze munka mellett. Szomorú.

Nekem vannak olyan nőismerőseim, akiknek van hobbija, hobbi-keramikus, túrázás, sziklamászás, történelem, második világháborús fotókat gyűjt, és még sorolhatnám, bár valószínű ezekre is csak húznád a szádat, hiszen nőkről van szó.



"A fittness meg sport meg azért nem hobbi mert azt azért csinálják mert kényesek a külsejükre." Ne haragudj, de ezek alapján eléggé beszűkült lehetsz és tájékozatlan...

2018. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Neked mi a hobbid?
2018. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De vannak.
2018. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?Pl.kifejezetten szeretek olvasni klasszikus irodalmat,pszichológiát, lelkiségi könyveket.Sétálni is szeretek,akár egyedül is.Vagy kimeni a természetbe fényképeket készíteni.Egy időben személyiség fejlesztő csoportba is jártam,stb.

Ez nem nemtől függ.Férfiakban is van aki csak elvágja magát az ágyon nyomogatja a telefonját,filmeket néz,egy kávéra se lehet kimozdítani otthonról.Egy barátnőmnek pl.azért ment tönkre egy hosszú párkapcsolata,mert a pasi állandóan ezt csinálta.

2018. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a növények, ez hobbi, mert nem kötelező, hogy legyen otthon növényem.

Szeretek főzni. Ez se kötelező, van a munkahelyemnél lehetőség + hipermarket foodbox, konzerv, mirelit. De én hetente egyszer-kétszer megfőzöm a másnapi ebédem.

Fotózok, bár erre jelenleg abszolút nincs időm. Ha ne adj Isten az OKJ-s és otthon autodidakta tanulós módszerrel valóban szoftverfejlesztő leszek, következő projekt a fotózás nagyon-nagyon komolyan.

A sport nemcsak az alak miatt fontos. Az egészség, és nem az, hogy hosszan éljek, az túl távoli, érhet baleset holnap, meghalhatunk a 3. világháborúban... hanem az a sport célja nálam, hogy MA jobban legyek, a sok ülést ellensúlyozzam, kell az érzés, hogy mozogtam, hogy kevesebb lihegéssel lépcsőzzek, bírjak egy jó kis túrát.

Nagyritkán rajzolok vagy horgolok is.


De egyelőre a biorobot munka mellett tanulok, hogy kitörjek a biorobot létből. Kevés hobbimra van időm, amikor időm lenne, akkor kell az a nagyon kis döglés.



Baráti körömben írnak, rajzolnak, szintén fotóznak, szerepjátszanak, de élőben, rendesen, dobókockákkal.



26/L

2018. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

En ha csak tehetem mindennap setalok sokat a varosban+olvasok.

L

2018. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!