Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van így?

Ez miért van így?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi időkben észrevettem hogy egyre több 12-16 éves csaj kirak magáról Instagramra eléggé durva képeket, melltartóban stb. Mindenhol csak a seggüket fotózzák és rakják fel Instára (Tisztelet a kivételnek!) Valamelyik nap nézegettem az Instagramot és az egyik csajnak a képe alá 60 éves emberek írogatnak hogy “ juj de szép vagy 😍” Tellonymon írnak olyanokat a 14 éves csajnak hogy hu de meg...-nálak stb. Kérdezem én , a szülők ezt engedik? Egyáltalán érdekli őket? Mióta normális az hogy egy 14 évesnek már volt legalább 5 pasija? Egyik csaj pl. Kirakja azt ahogy vizipipázik és 80%-ban kint van a melle! Istenem ha az én gyerekem lenne biztosan megtiltanám a francba hogy ilyen kvás képeket rakjon ki a lányom! Belegondolnak a szülők abba hogy mennyi pedofil van az interneten? Mennyi veszély leselkedik rájuk? Szerintem rohadtul nem. Tudom vannak normális emberek instagramon szóval akinek nem inge az ne vegye magára! Erről mi a véleményetek? Előre is köszönöm a válaszokat!

17/F



2018. dec. 9. 20:18
 1/5 anonim válasza:
Én is ebben a korban vagyok és hát igen elég sok az ilyen eset. Általában a szülőknek fogalmuk sincs hogy milyen képet oszt meg az interneten a gyerekük. Persze egy idő után rájönnek és elveszik tőlük a telefonjukat ami nagyobb büntetés mint az például hogy rendesen leszidják őket. Én például sose értettem mi értelme van az ilyen képeknek és egy idő után gondolom nem csak pár comment az eredmény. 12/l
2018. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled! Nagyon durva ez ami itt történik az interneten. Szerintem is el kéne venni ilyenkor a telefonjukat illetve megtiltani hogy ilyeneket műveljenek. :/ Köszönöm a válaszodat! :)
2018. dec. 9. 20:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem ha a szülők ezt nem tudják , akkor miért nem keresnek rá instán a gyerekükre és csekkolják le ami ott zajlik?
2018. dec. 9. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Most KB leírtad miért nem volt még 17 évesen egy barátnőm se, miért nincs senkim és miért akarok véget vetni az életemnek. Pacsi...
2018. dec. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyban a média befolyásolja őket. A csapból is az influencerek folynak, gusztustalan az egész. Rossz látni, hogy 14 éves kislányokkal a social media elhiteteti, hogy akkor lesznek értékesek, ha full sminkben kb meztelenül pózolnak. Nyilván ebben a szülőknek is nagy szerepe van, de nem felejthetjük el az internet hatását.
2018. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!