Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak érzelemkitöréseim?

Miért vannak érzelemkitöréseim?

Figyelt kérdés

Alig két-három órája, de elég furán érzem magam. Úgy érzem senki nem ért meg, kb egy fél órája 15 percig sírtam, de nem tudom, hogy miért. Nem történt ma semmi különös, megrántottam a vállam, ami eléggé fáj, illetve a bokám is kifordult, az is fáj. Ezen kívűl írtunk egy dogát, ami szerintem nem ment olyan jól, mert a tanár elültetett a megszokott helyéről, ezért tök szarul éreztem magam. Ezután csak annyi történt, hogy videochateltünk a barátaimmal, én és a tesóm egy telórol, de végig úgy éreztem, észre se vették, hogy ott vagyok. Illetve az egyik osztàlytársamnak elmeséltem, ami törin történt, és szerinte ez hülyeség, mert nincs jelentősége a dogánál annak hogy hol ülsz, pedig nekem igen is volt.


Szerintetek mitől van ez?



#depresszió #érzelemkitöréseim
2018. dec. 12. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy valami kitörik belőled, hanem, hogy ELFOJTOD.

A depresszió is ezt jelenti, hogy nem engedsz szabad utat az érzéseidnek és szenvedsz miatta.

2018. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez pár nap múlva elmúlik!
2018. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!