Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az milyen személyiségre vall,...

Az milyen személyiségre vall, hogy szeretem a konfliktusokat, és szoktam generálni is?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom,ha konfliktusom van valakivel, imádom a reakcióit,ahogyan kiborul,és jót nevetek rajta. Egyszerűen imádom,ha én nyerek meg egy konfliktust. Feltölt energiával. A legrosszabb,ha egy emberből nem tudok kiváltani egy reakciót sem,tehát tökre letojja a provokációimat. Általában unalomból,vagy frusztráció miatt,vagy éppen egy háttér balhé miatt teszem ezt. Csak mert a középpontban szeretnék maradni,és rosszul érzem magamat,ha más van a középpontban. Nagyon felszokott idegesíteni.
2018. dec. 21. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas és figyelemhiányos vagy, ennyi az egész. Engem nagyon utálnál, senki nem tud kihozni a sodromból és semmilyen provokációra nem harapok.
2018. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus idióta személyiséged van.
2018. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Energiaparazitizmus.


Minden lénynek az Univerzumban energiára van szüksége, minden az energia megszerzésére irányul.


Az energiaelvétel annak sűrűségi szintjétől (vibrációs frekvencia) függően lehet fizikai, és nem fizikai.


Te annyit teszel, hogy impulzuskiváltással megszerzed a figyelmet, aztán mások energiaszintjét csapolod le, mint például egy kullancs, vagy bármilyen más élősködő, ami gazdaállat nélkül nem tud létezni, lásd:


"A legrosszabb, ha egy emberből nem tudok kiváltani egy reakciót..."


Ez az energiarabló stratégia mindig a legalacsonyabbrendű, más forrásból építkezni nem tudó Ego-ra (service to self) jellemző.


Érdemes elkondolkoznod rajta, hogy ez mennyire etikus.

2018. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy mi a megnevezése,de az állatok és kb az ősember agyi szintjén lehetsz,ahol nem az intelligencia vezérel,hanem a hierarchikus ranglétrán való elhelyezkedés.Manapság a sok esetben a romáknál,illetve a teljesen primitív agyontetovált izompólós pr0liknál lehet ilyeneket tapasztalni.Nagyon nagyon szánalmas,gusztustalan és nevetséges,hogy ez tölt fel energiával,és ez okoz számodra örömet.
2018. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Most jót nevettem a válaszolókon :D


A kérdező egyszerű kérdést tett fel és ti normális választ sem tudtok írni.

Gyerünk magyarok, hozzatok jobban szégyent magatokra.

2018. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös hahaha

Gondolom ha nincs válasz,felakasztja magát a Kérdező...

A Kérdező most már veled együtt szánalmas.

2018. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező elérte a célját és konfliktust generált. Amúgy mindenki válaszolt a kérdésre.
2018. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hisztrionikus, Nárcisztikus, vagy Borderline személyiségzavar
2018. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ugyan nem vagyok olyan pszichiziológus, de mifelénk eztet úgy híjják hogy cigán!
2018. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már puncit? :D
2018. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!