Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti mitől tartotok...

Fiúk! Ti mitől tartotok lányosnak egy lányt?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
noiesen viselkedik, nem beszel csunyan, sokszor szoknyaban jar, nem ordibal
2019. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Ránézek és a farkam máris megsúgja!


Például:


Igen: [link]


Nem: [link]

2019. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Miért kellene nőiesnek tartanom? Ha férfi ruhában van is látom rajta, hogy nő. Persze tudom, a mai világban a felszín a legfontosabb. Mindig mondtam az exemnek, hogy szerintem akkor a legszebb amikor reggel felébred: kócos hajjal, csipás szemmel. Ez a természetes és nem az amikor rajtuk van egy kiló vakolat. Komolyan mintha álarc lenne a legtöbb nőn.
2019. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
csinos, nagymellu, vékony.
2019. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

A mozgása, járása legyen lányos. Ismerek egy-két nőt, aki nagyon fiúsan lépeget, mint egy medve, úgy közlekedik, cammog kissé szétvetett lábakkal, kifelé álló lábfejjel. A karjait is úgy lengeti az egyik, mintha egy görögdinnye lenne alatta. Na, őket nem is tartja egy fiú sem lányosnak.


A másik pedig az öltözködés. Ha fiús vagy uniszex ruhát vesz fel egy lány, akkor természetesen nem számít lányosnak. Ha olyan cuccok vannak rajta, amiket egy fiú nem vehetne fel, akkor az lányos holmi, tehát lányos lánynak is fogja tartani őt a környezete.

2019. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hangját.
2019. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!