Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor beszélünk valakivel és...

Amikor beszélünk valakivel és a legutóbbi mondatára nem tudunk mit mondani, akkor jobb ezt neki megmondani vagy vissza sem írni?

Figyelt kérdés
Melyik esik kevésbé rosszul, ha rosszul esik? Vagy valami mást kellene tennünk?
2019. jan. 11. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem tuti jobban esne ha inkább megirnak hogy figyu én ehhez nem tudok hozzászólni, legalabbis nekem jobban esett élesben, mint az hogy nem ir rá semmit.
2019. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég rosszul tud esni, ha egyáltalán nem reagál semmit, persze nem arra gondolok, amikor pl. megbeszélek egy találkozót és az okéra már nem ír vissza semmit.
2019. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már a kettő közül kell választani,akkor inkább mondd el neki,hogy nem tudsz erre mit mondani,ha nem irsz vissza az olyan mintha nem is erdekelne,legalabbis en ilyenkor ezt szoktam erezni...vagy amit meg tudsz csinalni,hogy egy kicsit masfele tereled tovabb a temat amirol tudsz beszelni es ő sem erzi ugy,hogy nem erdekel teged az egesz:)
2019. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább mondd meg neki,hogy ehhez sajnos nem tudsz mit hozzáfűzni.Bár azért ez függ a témától is,de az őszinteség sosem baj.
2019. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Beszéljünk másról" - én ezt mondanám.
2019. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy nagyon szomorú témáról beszéltünk. Gondoltam rá, hogy felhozok valami mást, de illetlenségnek éreztem volna.
2019. jan. 11. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor valami egyszavas választ írj, ami mutatja hogy olvastad az üzenetet, de nincs rá érdemi válaszod. Ebben a helyzetben írhatnád pl azt hogy "Oh". Vagy annyi is elég hogy "Aha". A lényeg hogy valahogy válaszolj.
2019. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!