Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szörnyű bűntudatom van. Mit...

Szörnyű bűntudatom van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

tegnap volt egy vizsgám, amiből az egyik lány segített többünknek is.. végül 5ös lett. de a lánynak nem..

láttam a papírján, hogy van amit rosszul írt be, gondolkoztam, hogy szóljak-e neki, aztán végül nem szóltam..na emiatt van bűntudatom.

nagyon rossz embernek érzem magam


2019. jan. 17. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem azon az egy feladaton múlt neki a jegye . De igen szólhattál volna neki hogyha már ő is segítettet. Már ezen kar rágódni
2019. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt elég rosszul tetted, hogy nem szóltál, de mivel nem igazán írtad le a körülményeket, ezért nem tudlak "leb..szni" miatta. Mert lehet akár az is ugye, hogy mondjuk úgy érezted, ezzel megsértenéd, vagy idegesítőnek tűnnél, ha beleszólnál, vagy hasonlók... Szóval így, hogy nem tudjuk, mi mondatta - vagyis jelen esetben nem mondatta - ezt veled, így nem lehet megítélni, hogy helyesen cselekedtél-e. Azért nem hiszem, hogy baj lett volna belőle, ha figyelmezteted.


Na mindegy, ha neked ötös lett, akkor gondolom, neki sem lehetett négyesnél rosszabb... A jövőben azért legyél bátrabb, és igenis szólj rá, ha valamit elrontott!

2019. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!