Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mit jelent?...

Szerintetek ez mit jelent? Többi lent?

Figyelt kérdés
mit jelent ha valakinek írok szülinapjára, és rajtam kívűl mind a 70-en embernek visszaírja hogy köszi, kivéve nekem, nekem csak egy lájkot ad. és ezt többször tapasztaltam, közeli hozzátartozóktól is! rosszul érzem emiatt magamat, hisz olyan embernél is tapasztaltam ezt akit imádok, mert családtag, rokon

2019. jan. 20. 02:02
 1/4 Thispain ***** válasza:
100%
Ha ugyanúgy "boldog szülinapot" írsz, mint a többiek, akkor valószínűleg neked nem akarják megköszönni. Ha mást írsz, akkor a szöveg tartalma valószínűleg olyan, amire nem lehet azt mondani, hogy köszi, így a legtöbben csak egy like-ot adnak rá.
2019. jan. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"boldogot" "bsz" "hb" ezekre és társaikra nem szoktam reagálni... írja ki normálisan, annyi dolga lenne, hogy kimásolja az előtte lévőről...
2019. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
családtagról van szó, nyílván normálisan írtam
2019. jan. 20. 12:35
 4/4 anonim válasza:
100%
Semmit, csak te vagy erre kiélezve. Ne foglalkozz vele.
2019. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!