Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az államtitok, hogy valaki...

Az államtitok, hogy valaki milyen országban volt diplomata és mikor? Tényleg nagyon gazdagok? Vagy miféle titkok vannak ott?

Figyelt kérdés

Szóval van egy szaktársam, mindig mesél, hogy Svédországban járt iskolába, majd itt-ott... Direkt nem akarom ide kiírni, bajt csinálni, valamint egy afrikai országot képviseli.


Nyilván nem kérdezősködni akartam, csak rákérdeztem, hogy hogyan kerültek oda, miért költöztek ennyit.


Ekkor mondta, hogy az anyja diplomata volt akkor az országban, illetve ez szigorú diplomáciai titok.


Úgy tudtam, hogy ezek az adatok nyilvánosak, hogy ki hol teljesít szolgálatot. Ez megmagyarázza, hogy miért élnek nagyon-nagyon jól...


Ennyi adatból nem jön rá senki...


Egyáltalán miféle titkokat őríz egy diplomata, konzul?


2019. jan. 30. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
A gyíkemberek tartózkodási helyének pontos koordinátáit
2019. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem titok... ismerősöm is “ilyen” helyen dolgozik. Ok elkotyognak nekem pl siman ilyeneket es nem kotottek a lelkemre, hogy titok... vagy igen? csak nem emlekszem? (Gondolkodo fej)


;D

2019. jan. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak fontoskodik. Valószínűleg fogalma sincs pontosan mit csináltak a szülei, amíg ő iskolában csücsült.

Ha meg tényleg valami titkosat csináltak, azt biztosan nem kötötték az ő orrára sem.

2019. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!