Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül élni aggasztó csak...

Egyedül élni aggasztó csak nekem ilyen tragikus az egész?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje már nincs barátnőm,barátaim is csak kevés maradt csak a szüleim "csak" vannak hála isten mellettem.


Viszont nagyon aggasztónak érzem az életet, attól félek egyedül maradok örökre vén emberként stb stb.


Tudom lehetne változtatni de valamiért nem megy, érzelmileg nullán állok szarúl vagyok.


+drog problémáim is vannak, régen drogoztam mostmár nem de egy csomó gondom van miatta.


Látok a környezetemben olyan embereket akik egyedül is "boldogan" élnek, csak nekem ilyen tragikus ez az egész? 26


2019. febr. 3. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen borzasztó. És még rosszabb, hogy úgy érzem lehet így marad örökre. Tudnék változtatni, és fogok is, de ez nem csak rajtam múlik. A lányok valamiért sosem akarnak összejönni velem.
2019. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tiniként éreztem így, csakhogy én nő vagyok. 18 éves koromtól 22 éves koromig volt egy párkapcsolatom, de az, akit 4 évig imádtam nagyon rondán átvágott és leselejtezett. Most kezdek rendbe jönni, de megint úgy érzem, hogy sose lesz senkim...félek, nagyon félek.

25/nő

2019. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Tudom nagyon sokan mondjak ezt, ketseg sincs afellol hogy unalmas ezt olvasni, de neked kell valtoztatnod. Az elet nem egyszeru, vannak nehezsegek, de ugyanolyan szep is tud lenni, sott.:) A szuleid melletted vannak, a legnagyobb kincs.

Probalj meg lassan nyitni masok fele, igyekezz uj dolgokat kiprobalni, utazz ha van lehetoseged, ha nincs az sem a vilag vege:) Baratokkal toltott este sokszor tobbet er mint barmi mas a vilagon. Nyilj meg a szuleidnek es meselj a gondjaidrol, ne hagyd hogy benned maradjanak. Nincsenek mar drogproblemaid, egy ujabb pozitivum amiert eros embernek tartalak, amellett hogy leirtad ezt nekunk. Kis lepesekben haladj a valtozas fele, hidd el, fog menni. Ugyanolyan boldog eletet erdemelsz mint barki mas.

2019. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Baratokkal toltott este sokszor tobbet er mint barmi mas a vilagon."


És akinek nincsenek barátai, és nem is tud szerezni a visszahúzódó személyisége miatt?

2019. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj minél tovább élsz valahogy annál nehezebb lesz változtatnod, valamint minél tovább élsz úgy, hogy rosszul érzed magad; annál jobban fogják ezt rajtad érezni mások is és a végén ez már egy ilyen konstans állapot lesz, észre sem veszed (hisz ez válik természetessé számodra - szomorúság) ami idővel a fizikumodon is meg fog látszani.


Először neked kell változtatni, elkezdeni edzeni; mentálisan (pl nyelvtanulás duolingo-val) és fizikálisan (konkrét edzés - akár otthon, bármi) is aztán ahogy ezek is az életed részévé válnak kezdődhet majd el változni bármi is.

A probléma csak az, hogy ezekre egy gyenge embe aki mélyre süllyedt nem fogja tudni rávenni magát önállóan, viszont ahhoz, hogy valaki legyen mellette ahhoz meg már túl mélyre süllyedt (nem kell senkinek - max hasonló, mélyre süllyedt társat tudnál találni, aminek mondjuk lehet pozitív kimenetele is, ha nem zuhantok mindketten össze).

2019. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!