Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés
Dorottyagrrr nevű felhasználó kérdése:

Valaki tudd mondani Szabyestről tulajdonsagokat, erdekessegejet?

Szeretnék Szabyestrol többet tudni.UTÁLÓK NE ÍRJANAK.Aki tud valamit az irja le pl: kedvenc étele,kedvenc szine,kedvenc innivaloja... stb. Bármijen apro dolgot írjatok le.( megegyszer:ha utálod szabyestet akkor ne írj!)

Egy szabyest fan

Keress kérdéseket hasonló témákban: fanatikus, tulajdonság, érdekesség

febr. 4. 08:30  Privát üzenet  

A válasz
Fanmademaker Marci és Boby videóját nézd meg. Szabyest jelenség címmel, 44 perces és csupa muris dolgokat tudsz meg Szabyestről. Én azóta nézem mióta promózták.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 4. 10:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megnéztem... és csupa hulyeseget mutattak.Nem ilyen válaszra vártam. Erre itt egy videó amivel leoltják szabyt.Mondtam hogy ne irjanak az utálók....

# 2/2Időpont febr. 4. 13:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok nekem mondani A betűvel és G-vel jó tulajdonságokat?
Valaki segítene nekem l betűvel és ő betűvel jó tulajdonságokat mondani?!
Tudtok nekem mondani S betűvel jó tulajdonságokat?
Tudnátok mondani olyan evolúciós emberi tulajdonságokat (ha vannak egyáltalán) amik az ősembereknek hasznosak voltak, de ma már nem hasznosak vagy károsak?
Szerintetek egy lelkileg sérült emberrel, aki már nagyot csalódott barátban, azzal könnyebb barátkozni, vagy nehezebb? Vagy tudtok tulajdonságokat mondani róluk? Légyszi normál válaszokat
Tudtuk nekem mondani emberi tulajdonságokat?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!