Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet ilyen?

Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Ha például tetszem egy lánynak, nekem viszont ő egyáltalán nem jön be, konkrétan tudtára adom szavak nélkül hogy nem akarok tőle semmit (ez nekem általában sikerül is) szóval hogy bosszúból ki tervel valamit, esetleg megbíz valakit valamire hogy valahogyan tegyen tönkre (mindegy hogyan) csak tönkre tegyen valahogyan. Normális választ


18F



2019. febr. 7. 07:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs rossz kategoriába tettem, még reggel van :D
2019. febr. 7. 07:07
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát ilyen bosszú vágyra gondolok, pl: A cigimet ott hagyom az asztalon míg wc-n vagyok, és beletesznek drogot a cigimbe, és én meg elszívom és betépek tőle. Történt velem ilyen, elszívtam a cigimet és pánikroham,látásvesztés, izzadás, remegés jöt ki rajtam, szóval ezért kérdeztem.
2019. febr. 7. 07:12
 3/6 A kérdező kommentje:
És van egy gyanúm míg távol voltam, valaki bedrogozott, cigimbe tettek valamit.
2019. febr. 7. 07:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát megeshet.

Viszont ez elkerülhető, ha nem hagyod szét a cuccod :)

Ma ez “bosszú” dolog szinte normális... sokszor hallom hogy keresztbe tesznek másnak, még úgy is, hogy nincs rá oka.

Ha ilyesmit sejtesz, figyelj oda jobban, mert a bosszúvágy sajnos létező dolog :( :/

N

2019. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2019. febr. 7. 08:35
 6/6 anonim válasza:
lol ezen szakadok xDDD mi ez a kérdés ember??!
2019. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!