Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 180cm magasnak számit egy fiunál?

Tappancs999 kérdése:

180cm magasnak számit egy fiunál?

Figyelt kérdés

180cm vagyok, és 20 éves.

A legtöbbet 15-16 között nöttem.164-175 re 1 év alatt.

Most pedig gondolom megáltam már a növésből.

II kérdésem van.

-nöhetek még minimálisan?

(késön érő tipus vagyok szakállam nagyon nincs)

-lányok nektek a 180cm megfelel? persze ha nem vézna a csávó.


2019. febr. 10. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

180 cm az szerintem pont jó egy fiúnál

nem hiszem, hogy fogsz még nőni hiába vagy későn érő tipus, már 20 éves vagy, és általában 18 évesig fejlődik az ember.

2019. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Én is 180 centi vagyok. Az a helyzet hogy nem tartozunk se a magasak, se az alacsonyak közé. Tudom hogy a lányok egy része szóba se áll nem magas fiúkkal (gondolom tudatalatt ez ihletet a kérdést), de láttam már alacsony fiút is bomba csajjal, úgyhogy ne szomorkodj...
2019. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Nekem szinte a 180 cm a legjobb. 185 cm felett már túl magas, 175 cm alatt meg alacsony, így 180 az ideális.

Amúgy annyira nem számít nekem, csak magasabb legyen nálam, ami nem nehéz (164 cm vagyok).

2019. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a 180cm tökéletes!
2019. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen amugy csak mondom magamban ,hátha növök de nem fogok..:))) amugy azt mondjátok meg csajok,hogy mert ugye én nem értem a ti nyelvezetetek :))

Szoval találkoztam egy csajal mind nézett a buliban, mosolygot,még váltottunk is pár szot...de aztán mikor irtam neki valami,mindent én kellet kezdeményezzek,értitek ha megkerded melyik suliba jár alapbol visszakérdi hogy énis melyikben de nem kérdezte...közben a buliban tök aranyosnak tünt...és folyton szemeztünk ö meg mosolygot...nem értem...vagy csajok ti mit vártok el..folyton a fiu irogasson? vagy kell probálkozni amig nem kapunk valami jot? Igaz mindenkinek nem lehet tetszedni...

2019. febr. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!