Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok el tudnátok képzelni...

Drazicc kérdése:

Lányok el tudnátok képzelni az életeteket egy olyan férfi mellett aki gyakran fingik?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 14:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Az exemből többek között ezért is ábrándultam ki...
2019. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Vizsgáltassa ki magát. Valamennyire természetes. De ha sokat, akkor valami gond van az emesztésével, vagy nagyon rosszul táplálozik.
2019. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

Ha ezt a WC-ben teszi, akkor nincs ellene kifogásom, ha a lakás egyéb részén, akkor igen.

A legegyszerübb elmenni és kivizsgáltatni, mi ennek az oka, ugyanis ez nem csak egy párkapcsolatban probléma, hanem az egyéb emberi kapcsolatokban (munka, barátság, szabadidö, tömegközlekedés stb) is.

2019. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Én is sokat fingok. :D
2019. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%

Azert ne csinaljunk mar ugy mintha nem fingana mindenki naponta tobbszor. Nyilvan vannak hataresetek, akkor atneznenk a parom etkezeset, hogy mi valtja ki nala.

Mit jelent nalad a gyakran?

2019. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
14%
5: nem, nem fingik mindenki naponta többször.
2019. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon kiábrándìtò.

Normalis taplalkozàs mellett nincs,ilyen.

Nemrèg feltettem egy kèrdèst,hogy mi van,ha ezt nő lètemre nem tűröm el.

Iszonyatosan kiakadt nehany pasi.

Nagyon csunyat irtak privatban,hogy mit kepzelek èn :)

Tehát a fingos pasik kiakadtak! :)

2019. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én voltam ezzel orvosnál, mondta, hogy ilyen az emésztésem, viszont nem tudok kiigazodni ezen a kaja dolgon, pl van h vmitől órákig kell, utána megint eszem olyat és nem kell, pl ma ettem bablevest és nem kellett fingani tőle, pedig az arról híres:) Eddig két komoly kapcsolatom volt, elég jól viselték, mondjuk mindig azt csináltam h ha pl filmet néztünk direkt ki mentem vmiért a konyhába, h ott kieresszem, de egy idő után fárasztó ez az "alkalomkeresés" főleg, hogy testépítek és nem tehetem meg azt, h na most fél napig nem eszem, és nem kell fingani. Tömegközlekedési szközön meg annyit púzok mások orra alé amennyit csak jólesik, úgy vagyok vele úgysem jönnek rá h én voltam, és han em eresztem ki akkor lehet h egy óra múlva munkahelyen mégjobban kell. Jöhetnek még tapasztalatok, vélemények.
2019. febr. 11. 18:01
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Az én párom is tolja rendesen sajnos de ettől nem fogok kiábrándulni. Aki azt írta hogy ettől kiábrándult a pasiból az nem volt szerelmes :)
2019. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%

Nem kell elképzelnem, tudom milyen. És? Mi a kérdésed?

Ezen kívül semmi más nem foglalkoztat egy pasiban? Mondjuk amivel a napjának a maradék 23 óra 57 percét tölti?

2019. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!