Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van akkor ha nem érzem...

Mi van akkor ha nem érzem magam egyik nemhez tartozónak sem?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy nem érzem magam sem lánynak sem fíúnak, mert tudom, hogy lány vagyok, így is szeretek öltözködni. Inkább arról van szó, hogyha mondjuk valaki felkiállt, hogy fiúk, akkor sem érzem, azt hogy nekem szólna és ha azt kiálltják, hogy lányok, akkor sem tűnik fel hogy nekem is szóltak. Vannak nagyon csajos lányok, akikből árad a csajosság, és messziről üvölt róluk hogy lányok, de magamon nagyon nem érzem ezt. Ha egy fiú mellett vagyok annyira nem érzem magam nőnek, hogy csak na. Egy lány mellett sokkal nőiesebben érzem magam. És amellett hogy nem érzem magam nőiesnek, attól még nagyon is lányosan öltözködök, mert ez tetszik, nem a fiús. De mégsem vágnám rá kapásból hogy lány vagyok. Miért van ez? 17L

2019. febr. 12. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valamiféle identitászavar lehet.

Fiúk, vagy lányok társaságában érzed jobban magad?


"nagyon csajos lányok, akikből árad a csajosság, és messziről üvölt róluk hogy lányok, "

Rengeteg lány van aki viszolyog az ilyen csajosságtól ahogy írtad. Ez még nem jelent semmit.

Szerintem csak számodra rossz társaságod van, nem hozzád illő emberek vesznek körül, ezért érzed azt, hogy nem ismered saját magad.

2019. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert Téged sem érdekelnek a normák, amiket kiszabnak az emberekre születésétől fogva, szerintem ez jó tulajdonság, ennyivel szabadabb vagy mint mások.

Én fiú vagyok, de engem sem érdekel, hogy milyennek kellene lennem vagy hogy mi a nemem azon túl, hogy biológiailag ez vagyok.

2019. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon is pontosan tudod te is hogy lánynak érzed magad, hiszen lányként viselkedsz és öltözködsz a te elmondásod szerint - vagyis te magad az öltözködésedet a lány kategóriába tetted.

Pontosan tudod melyik nemhez tartozol. Az, hogy egyik vagy másik mellett érzed magad nőiesebbnek, az egyértelműen azt jelenti, hogy mindig nőiesnek érzed magad. Csak még 17 éves vagy és nem 30, így másképpen viselkedsz fiúk közelében, mint lányokéban. Így is kell lennie a te korodban, ahogy később meg éppen egy férfi megjelenésekor fogod magad nőiesebbnek érezni és sok nő között kevésbé.

2019. febr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
No para, mostanában divat semleges nemünek érezni magad, lásd genderelmélet.
2019. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!