Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mentek az utcán ti kiket...

Ha mentek az utcán ti kiket szoktatok megnézni?

Figyelt kérdés

1). Az aki csunya, mert muszáj megnéznetek hogy milyen ronda?


2). Vagy aki szép, jól nézki?



Itt a két nemről beszélek, fiú és lányról egyaránt.



2019. febr. 16. 09:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Aki feltunoen nez ki, haja, ruhai, sminkje, tobbnyire mert erdekesnek talalom, es szeretem amikor valaki bevallal ilyesmit.


Meno kalapok! A multkor lattam egy fickot cilinderben, nagyon kiralyul nezett ki.


Meg azokat, akik ugyan visszafogottabban de nagyon stilusosan/jo izlessel vannak feloltozve - ilyenbol van a legkevesebb, de talan oket jegyzem meg a legjobban.

2019. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Aki jólöltözött - és itt nem a csupa márkás holmit viselőre gondolok, hanem arra, akiről egyszerűen sugárzik, hogy abszolút illik hozzá a viselete.

Ez nyilván lehet lazább is, nem csak elegáns!

2019. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Laylah ***** válasza:
Röviden megnézem azt, aki kitűnik valamivel, ahogy korábban írták, pozitív vagy negatív értelemben. Ha tényleg buzerálja az érzékelésemet, akkor többször is ránézek, de sosem hosszan. Egyébként a nagy többség hidegen hagy, inkább bambulok vagy utcán a lábam elé nézek, hajlamos vagyok mindenben megbotlani. :)
2019. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!