Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen személyről?

Figyelt kérdés

van egy lány akivel jóban vagyunk, gimi óta ismerem. Mindig én voltam a bulizós/pasizós, ő meg a tanulós.

aztán most ugyan oda mentünk egyetemre is..

És most tűnt igazán fel, hogy van pár nagyon zavaró szokása..

- olyan ruhákat hord mint én.. ugyan olyan hátizsákot, kabátot vett, ugyan olyan geometrikus mintás cuccokat mint amiket én szeretek..

- ha valamiről megkérdezik a véleményünket akkor előbb megvárja, hogy én nyilatkozzak a témában és utána saját véleményeként elmondja ugyan azt

- fél éve összejött egy fiúval.. van pár barátnőnk/barátunk akinek nem igazán jön össze a pasizás/csajozás téma.. na azóta mióta neki összejött direkt erről beszél előttük megállás nélkül ( hiába mondtam neki, hogy szerintem ne, mert az egyik srác felvágta 1x az ereit amiért nincs 20évesen senkije.. de ő csak azért is mondja előttük, hogy jajj ilyen tökéletes a fiúja.. érdekes módon amikor veszekszik vele azt titkolja és csak nekem említi meg néha)


2019. febr. 17. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

És te ilyennel vagy jóban?...


Grat

2019. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Drazicc ***** válasza:
Nyilvánvalóan kompenzál. Nem biztos, hogy ezzel annyira akar ártani másnak, csak örül, hogy végre ő lehet a "nyertes" pozícióban. Én úgy gondolom, hogyha "kiélvezi" ezt a hülyeséget és megunja akkor abba fogja hagyni.
2019. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Mi a véleményem róla? Nem szimpi, de te ugyanolyan ellenszenvesnek tűnsz, fogalmam sincs miért. Mindketten gyerekesen viselkedtek.
2019. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neharagudj rá!Butus a lány!
2019. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!