Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron elmentem az El Caminora, ott megismerkedtem egy lánnyal. Mikor vége lett az utunknak, facebookon beszélgettünk, nem egyszer megkérdezte mikor látogatom meg, nagyon vár, egyértelmű volt hogy kedvel, az írásából is ahogy viszonyult hozzám. Szeptemberben el is mentem hozzá egy hétvégére, de akkor teljesen máshogy viselkedett mint a nyáron egész végig, én sem voltam a formámban, tiszta stressz voltam. Megijesztett a viselkedésével, mesélt részletesebben,hogy milyen volt fiatalabb korában, sajnos van egy szorongásos betegsége. Ezután írtam még neki párszor, de láthatóan nem olyan kedvvel válaszolt ahogy eddig, majd novemberben vissza se írt. Én megfogadtam hogy nem fogom keresni. Azóta teljesen elkeseredtem, végiggondoltam hogy mit adott nekem a 2018-as évem, de még mindig semmi értelmet nem látom. Nem jutottam előrébb sem a “karrieremben”, sem a magánéletemben, depressziós lettem. Nagy hűhó volt az egész a semmiért. Bár most kissé jobban érzem magam, még mindig úgy érzem hogy sehova nem tartok és fogalmam sincs mihez akarok kezdeni az életemben.

A lány pénteken felkeresett és ennyit írt, hogy rég beszéltünk, nincs-e kedvem skypeon beszélni, meg majd találkozni valamikor tavasszal. Válaszolni sincs kedvem, nem hogy találkozni, de megbántani se szeretném hogy rosszul érezze magát. Semmi se lenne jó, az egészre már rányomta a bélyeget a kialakult helyzet és a hangulatom, elfelejteni meg még nehezebb az egészet. Ő 29 én 24.


2019. febr. 18. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Speciel, hanyagolnám, mert olyan szaga van ennek az egésznek, hogy csak akkor vagy előcibálva "a fiók mélyéről", amikor unatkozik és nem tud hirtelen mást előkeríteni az ismeretségi köréből. Inkább egy fizikálisan elérhető ember megismerésére szánnék időt, mint egy ilyen fantomra.
2019. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még nyáron meg utána tervezgettük hogy majd jövőre is megyünk valamerre együtt, meg mondogatta hogy januárban lesz 2 hét szünete milyen jó lenne ha eljönne ő is hozzám. Hát aztán ez lett belőle. Én nagyon sajnálom, de a legésszerűbb megoldás talán az lenne, ha megírnám neki hogy szép volt jó volt minden, de ennyi... De igazából ez is hazugság lenne, mert így, ezzel a "lezárással" ez se nem szép se nem jó. :( Pont az a helyzet amikor nincs jó megoldás, de nem tudom melyik fájna kevésbé.
2019. febr. 18. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Fáj vagy sem, az első képet megosztanám vele az éppen aktuális barátnőmről, - ennél egyértelműbben nem igazán lehet jelezni a játszópajtásnak, hogy ennyi volt, köszönöm a részvételt! Meddig és kire akarsz várni úgy, hogy "elsuhan feletted az élet"? Az ember fia vadászik amíg szükségét érzi, és nem kell leragadni az első, vagy akár ötödik nőnél sem, de az azért mégis csak túlzás, hogy ítéletnapig vársz egy fantomra. De végül is: Te tudod!
2019. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezt semmiképpen nem tenném. Egyrész mert nekem még nem volt senkim, neki is csak egy barátja volt régebben.

Reálisan gondolkodva amúgy sem lett volna semmi értelme ennek a "kapcsolatnak", jópárszáz km-re élünk egymástól, nem is magyar, de magamon is meglepődtem hogy mennyire jól kijöttünk egymással, segítettük egymást, sosem gondoltam volna ezt előtte. Aztán ez lett belőle.

2019. febr. 18. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki fogsz készülni, ha nem veszel erőt magadon és nem engeded el!
2019. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Így is kikészültem már épp eléggé. Tavaly legalább volt ez a kamu motívációm, de ezek után nehéz valami célt találni. Semmi elvárással és elképzeléssel nem mentem oda, aztán utána még jobban értelmetlennek láttam az egész életet mint előtte. Nem vagyok életképes, mert nem bírom elviselni a folyamatos csalódásokat. Nem adtam fel teljesen a reményt, de minden egyes ilyen után exponenciálisan csökken az életkedvem. Mondhatjátok hogy csak siránkozok, igen, ez így van. És nem önbizalomhiányos vagyok, mert tudom hogy mi mindenre vagyok képes, csak semmi nem okoz már lassan örömöt.
2019. febr. 18. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ember társas rém és a Nő fontos egy egészséges nemi identitású férfi számára, de önmagában kevés! A Nő szereti a biztonságot, szereti ha törődnek vele, - és nagyon sok mindent szeret, - így szereti kifejezni az igényeit is, amelyre vagy rábólint a férfi, vagy nem... De ez önmagában nem minden! Vannak olyan munkakörök, amelyeknek rabjává válhat egy ember. Vannak hobbyk. Beteljesületlen álmok, vágyak. Ha be vagy sokallva, akkor talán az a leghasznosabb, ha most "jegeled" egy x időre a Nőt, mint problémát, - aztán visszatérsz rá, ha stabilnak érzed magadat.
2019. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet valakinél ez működik, de én épp eleget voltam egyedül, semmit nem oldana meg ha jegelném a “problémát”. Lehet ezt véglegesen jegelni, de azért ott még nem tartok.
2019. febr. 18. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Értem! Sajnálom, hogy érdemben nem tudtam segíteni!
2019. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Voltam pár hasonló helyzetben. Az ilyen lányok a fejükben összeraknak egy álomképet, egy ideált és ha valami nem stimmel benne, akkor a másik már nem is érdekli őket igazán. Az ilyenek eszközként használják a másik embereket. Kb. mint amikor egy srác csak dugni tart egy lányt.

Most azért keresett újra, mert épp lekoptatta valaki vagy hasonló, ezért gyorsan kellett valaki, aki növelné egy kicsit az egóját és törődne vele. Semmi garancia arra, hogyha újra találkoztok, nem ugyanaz lesz a helyzet, mint ezelőtt.

Próbálj meg másokkal ismerkedni és ne légy pörögj a dolgokon.

2019. febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!