Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyankor mi van ha már nagyon...

Olyankor mi van ha már nagyon nem akarok élni és folyton csak a halálon jár az eszem?

Figyelt kérdés
Hogy milyen jó lenne nem létezni soha többé. Nem kéne itt kínlódni meg szenvedni. Úgy is egy ilyen senki maradok örökre én meg nem akarok így élni. De öngyilkos lenni se mernék.

2019. febr. 24. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell találnod azt amiben örömödet leled.
2019. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy szólsz erről minden lehetséges segítő személynek, pl szülők, barátok, illetve elmész pszichiáterhez és pszichoterápiára.
2019. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem mindig ezen kéne gondolkodni, mert ezek eléggé lehúznak ezek a gondolatok. Habár én is pontosan ezt érzem. Amíg nem dől össze körülöttünk a világ, azért ne adjuk fel.. Hátha jobb lesz.. Ki tudja.. Én azért próbálok pozitív maradni amennyire csak lehet, és nem veszem ezt túl komolyan. Amúgy is nem érdekel az egész így ilyen feltételekkel ahogy most van. De azért elvegetálok itt, és nem ezen akarok szomorkodni. Majd csak vége lesz, és akkor megússzuk :)
2019. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
59%

Depresszió...

Pszichiáter, antidepreaszáns, 2 hét múlva ag életet másképp látod.

Ilyen hullámvölgyek cannak, mikor az ember nem találja az örömet az életben.

Segítséget kell kérni és utána minden más lesz.

És h mennyi szép dolog van az életben...

Gondolj csak az utazásra, ismeretlen helyekre..

2019. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Halgass zenét!! Chilles zenéket, és lazíts! 100 % a siker!
2019. márc. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!