Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőhetek még ennyi idősen vagy...

Nőhetek még ennyi idősen vagy már nem?

Figyelt kérdés
22F vagyok 167-70 cm vagyok. Szeretnék nőni még, mert eléggé aggaszt. Mi a véleményetek?

2019. febr. 28. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Alacsonynak érzem magamat, minimum 175 cm szeretnék lenni. Ha egy év alatt nem nőttem semmit, nem is fogok már? :/ :/
2019. febr. 28. 17:50
 2/6 A kérdező kommentje:
Eléggé aggaszt
2019. febr. 28. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggasszon mert ha ez berögzül brutál megmérgezed az életed... és kihagysz lehetőségeket a félelmeid miatt.
2019. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg nyujtasokkal illetve rudon valo fuggesztkedessel lehet noni kicsit. Igazabol a gerinced fog megnyulni

Vannak tabik is ra de allitolag azok okozhatnak szivritmus zavart stb igy en azt biztos nem szednem

2019. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
176 vagyok, de még igy is sok magasabb lányt látok az utcán. Zavar
2019. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Srácok, egyáltalán ne zavarjon ez titeket, mindenki úgy jó, ahogy van! Ráadásul nem is vagytok olyan alacsonyak, meg nem is a magasság számít. Engem pl.nem érdekel(sok más lányt sem) .. Meg én amúgyis csak 159cm vagyok 😅 (elég sok lány van ilyen magasságban mint én :D)
2019. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!