Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek emlékezetes/megrázó...

Nektek emlékezetes/megrázó volt az első alkalom amikor állatot öltetek?

Figyelt kérdés
Azért jutott eszembe, mert így visszagondolva nem is tudom, hogy mikor volt, pedig minden állatot tisztelek és szeretek, főleg amit megölök.

2019. márc. 8. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem öltem állatot, de felpucoltam, beleztem, nyúztam. Kiskorom óta néztem a disznótort, a tyúkvágást, kecskevágást. Persze, sajnáltam kicsit az állatot, de azért volt, hogy megegyük. Azt viszont tudom, hogy több féle állatot nem szivesen vágnék le, mert kedvesnek/ szépnek tartom. Tyúk, disznó nem okozna gondot. Volt, hogy agresszív volt az egyik kakasunk és kijelentettem, hogy abban a percben, hogy megtámad, elvágom a nyakát és megfőzöm. Sajnos megsejtette.
2019. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagymamám házát ellepték a patkányok, én meg gondoltam jófej leszek, és a légpuskájával lelövök annyit amennyit csak bírok. kb 18 éves voltam akkor. Hirtelen le lőttem hármat, és percekig vergődtek mire meghaltak. Utána már nem tudtam többet lelőni. Nem tudom leírni, h pontosan mit éreztem , meg annyira nem is emlékszem már.


Persze azért nem tudtam lelőni többet, mert nem akartam újra átélni azt, hogy percekig vergődő állatokat nézek, miközben véreznek. Egyébként hemzsegtek, még vagy 20- at lelőhettem volna egy órán belül.


Aztán másnap alig bírtam összeszedni azt a hármat.

2020. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vagyis a nagymamám kertjében, nem a házában. És ő akkor éppen nem volt otthon. A puskát azért hoztam, hogy patkányokat öljön, de végül nem használta. Gondolom neki is jobb ötletnek tűnt mint tényleg megcsinálni. Aztán pár hónapon belül egyébként az összes patkány arrébb vándorolt magától.
2020. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szandekosan, nem oltem meg allatot, ezert nem.
2020. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!