Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiként van egy furcsa...

Férfiként van egy furcsa tulajdonságom. Van még ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Szeretek női tusfürdőket használni. Ennyi a sztori semmi több. Persze vannak férfi tusfürdőim is de szeretek magamnak venni ilyen gyümölcsöseket, meg ilyen olajosakat is ( csajok biztos értik milyenekre gondolok ) és sokszor azt is érzem, jobban használnak a száraz bőrömre mint a férfi tusfürdők. Meg néha jó ilyen lazább illatot érezni magamon nem mindig a tömény férfi tusfürdő illatát. Hozzáteszem nem is vagyok az a nagyon macsó férfi. Van még ilyen férfi társam aki használ "női" tusfurdőt ? Szerintem eleve hülyeség ez a kategorizálás, ezért se érdekel a dolog, csak most belegondoltam, hogy én ilyen férfit egyet se ismerek. Vagy csak jól titkolják mint Én :D.

2019. márc. 17. 22:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
27/f
2019. márc. 17. 22:38
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Melyik a kedvenced? :)
2019. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nincs ezzel baj. :)
2019. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Sokkal jobb is az illatuk, elso exemmel mindig azokat hasznaltuk kozosen, o is imadta oket egyebkent. :) Ha csajjal furdesz majd egyutt kadban o ugyse akar majd pasi tusit, orulni is fog a kiraly illatosaknak. :D
2019. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Isana joghurtos. Legjobb xD :D
2019. márc. 17. 22:45
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Én nő vagyok és pont fordítva vagyok vele, imádom az erős, karakteres férfi tusfürdőket!:D

Nem vagyok leszbi, férjem van. És eléggé nőies is vagyok,de valahogy mindig elhasználom az ő tusfürdőjét.

2019. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Leszbi vagyok és a lányosakat szeretem. :) Ugyan ez miért függene össze? :D
2019. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ezzel semmi gond. Én rendszeresen anyukám parfümjével fújom be magam, a csajok imádják. Hetero vagyok.
2019. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt használom, ami van. Ha épp női parfüm, tusfürdő akad a kezembe akkor az. Ha tusolához sima szappan, akkor az.
2019. márc. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Nincs ezzel semmi gond, szerintem baromság az illatszerek meg a tusfürdők kategorizálása nemekre... a ruhákat még értem de ez...
2019. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!