Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanság melyik zene fejezi...

Mostanság melyik zene fejezi ki leginkább a hangulatodat és miért?

Figyelt kérdés
hangulat

2019. márc. 20. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

[link]


Szeretek elmerengeni, álmodozni miközben ez a zene szól. Valamiért nagyon gondolatébresztő számomra.

2019. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Utolsó dalnál a "I thought why not Na na Na na" sort mindig "I found banana na na na na"-ként hallottam íy még vicces is :D


Amúgy esti utazós hangulathoz Lithuania HQ:

https://www.youtube.com/user/LithuaniaHQ

2019. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

Áruljátok már el, hogy ehhez a kérdéshez, akik linket is mellékeltek vagy minimum pontos előadó+címet, hogy kaphattak a hasznosságra 100%-nál kevesebbet?


Hiszen ez, hogy melyik zene fejezi ki a hangulatot és ehhez valaki megad egy zenét, ez szubjektív. Ebben nincs rossz vagy haszontalan válasz.


Vagy ha pl valaki megkérdezné, hogy mi a kedvenc ételem, akkor a vegánok lepontoznák a pacalpörit? :o

2019. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ebben a tizedmásodpercben? Static-x destroyer. Vagy bármilyen zúzós metál.

Amúgy meg kb óránként változik a hangulatom.

2019. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Metionin ***** válasza:

Őh. Szóval a Macskákból ez: https://www.youtube.com/watch?v=xjwbgxFmwQw&list=RDxjwbgxFmw..

de metál verzióban. Ok: múlt héten találkoztam az egyik sráccal a társulatból akikkel ezt játszottuk évekig és mindketten szeretjük a metált, szóval azóta megy a fejemben :D most képzeljétek el ahogy a mi verziónkban megjelenik az óriási dagadt viking macska és a többiek ott pogóznak :D

2019. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

[link]


Ez. Pedig nincs rossz kedvem

2019. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

[link]


Megnyugtató, azt fejezi ki számomra, hogy minden rendben lesz, túl leszünk a dolgokon, mert képesek vagyunk rá. we CAN move on. Nagyon tetszik ez a része a szövegnek.


Én is valahogy így érzek. Sok probléma, gond van most körülöttem, de valahol mégis nyugodt maradtam, mert tudom, hogy megoldom, jól leszek, túl leszek ezeken.


Persze lehet másról szól a dal, de nekem most ezt fejezi ki.

2019. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Cannibal Corpse - I Cum Blood
2019. márc. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2019. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintetek ez mit jelent? Ez tükrözi a mostani állapotomat

[link]

2019. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!